Veronia Etiopia-CV zrnková káva (1kg)

799 Kč ? Ušetříte 25 % 599 Kč

Nákupem získáte 5,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Při výběru kávy buďte nároční a rozhodněte se pro prémiovou zrnkovou kávu Veronia Etiopia. Má nezaměnitelnou, měkkou a jemnou chuť, v níž se spojuje karamel a med s ovocnými tóny. Balení: 1 kg. Zobrazit celý popis

 • Sleva 25 %

Popis produktu

Veronia Etiopia

 • Druh: Arabica
 • Země: Etiopie
 • Balení: 1 kg

Etiopie je pravlastí kávy arabiky. Tato odrůda má nezaměnitelnou, měkkou a jemnou chuť. V chuti se nám snoubí karamel a med s ovocnými tóny. Výsledkem je nádherná směs chutí, která se dá jen těžko popsat.

 • praktický znovuotevíratelný a znovuuzavíratelný obal

O značce

 • Kávové zrno je dováženo přímo od pěstitelů, takže je zaručena jeho prvotřídní kvalita
 • Coffee Veronia se odlišuje zejména tím, že nakupuje kvalitní kávová zrna a tato zrna praží ve vlastní pražírně na Slovensku. Zákazníkovi tedy jde káva vždy čerstvá
 • Pražírna má originál certifikaci BIO a s touto certifikací patří mezi jednu z mála pražíren na Slovensku, která praží BIO kávová zrna.

 

Coffee Veronia vznikla na podnět trhu, když rychlý růst obchodních řetězců způsobil úpadek malých obchůdků s potravinami. V důsledku toho se začala vytrácet i kvalitní zrnková káva, kterou postupně nahrazovala instantní káva. Lidé mají velmi málo informací o tomto nápoji a stále si myslí, že je to káva, přičemž správný název je instantní kávový nápoj. Právě zde vznikl prostor pro výrobu kvalitní kávy. V roce 2005 přinesl Oldřich Holiš na trh vlastní recepturu, složenou ze šesti arabik a následně začal produkovat i odrůdové kávy z 25 zemí pod značkou Coffee Veronia. Nedávno do portfolia přibyly i microloty přímo od pěstitelů.

Káva není o značce či pěkných šálcích, ale je o chuti, aroma, pěstitelích, pražírnách .... V případě Coffee Veronia to platí na 101 %. Kávová zrna se praží v pražírně s rodinnou atmosférou, pro kterou je transparentnost a silné přátelství alfou a omegou. Při procesu pražení je pro Oldřicha Holiše důležité najít chuťový profil.

Tento proces zahrnuje testování konkrétního kávového zrna v procesu Cupping, o kterém se pražírna snaží co nejvíce informovat, a tak k tomuto procesu častokrát přizve i běžného konzumenta. Při pražení dbá nejen na využití maximálního potenciálu daného kávového zrna, ale také na optimální proces pražení.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hmotnosť 1000 g
 • Typ kávy Arabica
 • Složení kávy Arabica

Další vlastnosti

Značka: Veronia
Typ kávy: Arabica
Složení kávy: Arabica

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 13,5 cm
Hmotnosť: 1000 g
Výška: 30 cm
Hloubka: 7 cm

Ostatní

Kód produktu: VERONIA ETIOPIA-CV 1KG

Všechny parametry

Recenze Veronia Etiopia-CV zrnková káva (1kg)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Veronia Etiopia-CV zrnková káva (1kg)