Véritable EXKY Classic


Cena 4 115 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 41 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrý květináč Véritable EXKY Classic vám umožní celoroční pěstování zdravých bylinek a rostlin s minimálním úsilím přímo ve vaší kuchyni. Promyšlený systém umožňuje až 3× rychlejší růst než v přírodě. Automatické zavlažování s velkou nádrží vystačí až 3 týdny bez doplňování vody. Díky patentovaným náplním Lingots®, které jsou 100% přírodní, je pěstování zcela bez starostí.

Bezstarostné pěstování

Véritable® EXKY Classic je nejmenší a nejúčinnější inteligentní vnitřní zahrada, která vám umožní pěstovat bylinky a zeleninu ve vaší kuchyni. Díky svému kompaktnímu a elegantnímu designu se výborně hodí do každé kuchyně. Je zcela soběstačný: stará se o vaše rostliny, takže můžete sbírat zdravé jídlo po celý rok. Díky své technologii rostou rostliny v EXKY Classic až 3× rychleji než v přírodě.

Automatické zavlažování

Automatické zavlažování je díky své pasivní hydroponické technologii absolutně tiché. Vestavěná nádrž na vodu vydrží až 3 týdny bez doplňování, disponuje výstražnou signalizací nízké hladiny vody a systém doplňování zabraňuje přeplnění nádrže.

Vysokoúčinné LED diody

EXKY Classic má automatický denní/noční cyklus, který se na 16 hodin rozsvítí a na 8 hodin zhasne. Použití vysoce účinných LED diod se specifickou vlnovou délkou zaručí rychlejší růst rostlin a aktivuje produkci éterických olejů, které poskytnou bohaté chutě.

Náplně Lingots®

Lingot® je patentovaná ekologická náplň, která umožňuje velmi snadné pěstování rostlin. Přírodní substrát bez obsahu GMO a pesticidů obsahuje již předem zasetá organická semínka a živiny. Jeho houbovitá struktura optimalizuje provzdušňování kořenů a kontrolu vlhkosti. Každá náplň Lingot® vydrží až 6 měsíců a poskytuje v průměru jednu úrodu týdně. K dispozici jsou různé druhy aromatických bylin, mini odrůd zeleniny a ovoce či jedlých květin.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Véritable EXKY Classic

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno