Verbatim Fingerprint Secure 2TB USB 3.1/USB-C

Externí HDD disk Verbatim Fingerprint Secure 2,5" s kapacitou 2TB disponuje čtečkou otisků prstů, která zabrání přístupu k vašim datům neoprávněným uživatelům. Vyznačuje se odolným plastovým provedením černé barvy s hliníkovými prvky. Disk je vybaven rozhraním USB 3.1 GEN 1 typu C, přičemž podporuje připojení USB Super-speed (5 Gb/s). Nechybí 256-bitové hardwarové bezpečnostně šifrování AES a možnost uložení až 8 oprávněných osob a jednoho správce. Součástí je také zálohovací software Nero Backup. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 20 %

Popis produktu

Dokonalé zabezpečení dat

Uchovejte svá data v bezpečí před zneužitím neoprávněnými osobami. Pevný disk Verbatim Fingerprint Secure s kapacitou 2TB využívá kombinaci 256-bitového hardwarového šifrování a biometrickou technologii snímání otisku prstu, díky čemuž zajistí dokonalou bezpečnost vašich dat.

Široká kompatibilita

HDD disk Verbatim Fingerprint Secure je kompatibilní se zařízeními PC i Mac. Disponuje rozhraním USB 3.1 GEN 1 typu C, které zajistí vysokorychlostní přenos dat. V balení se nachází také kabel USB-C na USB-A a také adaptér USB-C pro široké možnosti připojení.

Software

Uživatelsky přívětivý software vám umožní registrovat otisky prstů až 8 uživatelů, kteří budou moci následně odemykat a zamykat HDD disk pouze pomocí biometrie. Stačí disk připojit k počítači a položit prst na snímač, přičemž po rozpoznání otisku se rozsvítí zelený LED indikátor. K pevnému disku lze získat přístup také pomocí hesla správce.

Obsah balení: HDD disk, kabel USB-C na USB-A (včetně adaptéru USB-C), příručka, zálohovací software Nero

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita 2000 GB
  • Ukládací médium HDD
  • Velikost disku 2.5

Další vlastnosti

Značka: Verbatim

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 126 mm
Výška: 81 mm
Hmotnosť: 200 g
Hloubka: 16,5 mm

Datové uložiště

? Kapacita: 2000 GB
? Ukládací médium: HDD
Rozhraní disku: USB 3.1
Velikost disku: 2.5
Použití: externí

Ostatní

Kód produktu: 53651

Všechny parametry

Recenze Verbatim Fingerprint Secure 2TB USB 3.1/USB-C

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Verbatim Fingerprint Secure 2TB USB 3.1/USB-C