Verbatim Fingerprint Secure 1TB USB 3.1/USB-C


Externí disk, externí, HDD, Velikost disku 2.5 ", Kapacita: 1000 GB, USB 3.1, černá. Více info


Cena 2 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 22 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Externí HDD disk Verbatim Fingerprint Secure 2,5" s 1TB kapacitou disponuje čtečkou otisků prstů, která zabrání přístupu k vašim datům neoprávněným uživatelům. Vyznačuje se odolným plastovým černým provedením s hliníkovými prvky. Disk je vybaven rozhraním USB 3.1 GEN 1 typu C, přičemž podporuje připojení USB Super-speed (5 Gb/s). Nechybí 256bitové hardwarové bezpečnostní šifrování AES a možnost uložení až 8 oprávněných osob a jednoho správce. Součástí je také zálohovací software Nero Backup.

Dokonalé zabezpečení dat

Uchovejte svá data v bezpečí před zneužitím neoprávněnými osobami. Pevný disk Verbatim Fingerprint Secure s 1TB kapacitou využívá kombinaci 256bitového hardwarového šifrování a biometrickou technologii snímání otisku prstu, díky čemuž zajistí dokonalou bezpečnost vašich dat.

Široká kompatibilita

HDD disk Verbatim Fingerprint Secure je kompatibilní se zařízeními PC i Mac. Disponuje rozhraním USB 3.1 GEN 1 typu C, které zajistí vysokorychlostní přenos dat. V balení se nachází také kabel USB-C na USB-A a také adaptér USB-C pro široké možnosti připojení.

Software

Uživatelsky přívětivý software vám umožní registrovat otisky prstů až 8 uživatelů, kteří budou moci následně odemykat a zamykat HDD disk pouze pomocí biometrie. Stačí disk připojit k počítači a položit prst na snímač, přičemž po rozpoznání otisku se rozsvítí zelený LED indikátor. K pevnému disku lze získat přístup také pomocí hesla správce.

Obsah balení: HDD disk, kabel USB-C na USB-A (včetně adaptéru USB-C), příručka, zálohovací software Nero

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita 1000 GB
Ukládací médium HDD
Velikost disku 2.5 Palec

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Verbatim Fingerprint Secure 1TB USB 3.1/USB-C

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi