Velbon EX-430 stativ

  • Výprodej

Stativ, Maximální nosnost: 2 kg, Třícestná hlava, Nastavitelná výška, Výška: 1520 mm, Hmotnost: 1200 g. Více info


Cena 1 689 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 17 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stativ Velbon EX-430 se vyznačuje vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů, praktickým a rychlým ovládáním výšky, polohování a aretací hlavy odděleně ve třech osách. Stativ má integrovanou vodováhu. Je vybaven hlavou a rychloupínací destičkou QB-46 s upínací plochou 4,1 x 5,8 cm

Nová generace stativů

Stativ na fotoaparát Velbon EX-430 přináší novou generaci kvalitních stativů, které nabízejí skvělou stabilitu, kvalitu materiálů, praktické jednoduché polohování a nastavení výšky. Nová generace kvalitních a cenově dostupných stativů Velbon EX je přímým nástupcem populární řady CX.

Moderní konstrukce

Stativy EX charakterizuje zcela nový, čtvercový profil nohou, zajišťující větší stabilitu. Nové a lehčí materiály, inovované a konstrukčně bezpečnější svorky a zcela nová jednopáková hlava s rychloupínacím mechanismem a možností samostatné aretace ve všech třech osách (pomocí jedné páky a dvou šroubů). Plynulý a přesný posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Stativy jsou vybaveny vodováhou. Minimální výška: 151,5 mm. Maximální výška: 52,7 mm. Hmotnost: 1,2 kg

Lehké materiály

Stativy řady EX jsou vyrobeny z odlehčeného hliníku v kombinaci s plastovými komponenty. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu.

Použití

Stativy EX-4xx jsou určeny pro práci s CSC fotoaparáty (Olympus PEN, Sony NEX, Nikon V1 apod), utrazoom digitálními fotoaparáty a klasickými kompaktními fotoaparáty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva černá
Maximální nosnost 2 Kg
Třícestná hlava Ano
Nastavitelná výška Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Velbon EX-430 stativ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi