Velbon EX-430

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 14,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Stativ Velbon EX-430 se vyznačuje vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů, praktickým a rychlým ovládáním výšky, polohování a aretací hlavy odděleně ve třech osách. Stativ má integrovanou vodováhu. Je vybaven hlavou a rychloupínací destičkou QB-46 s upínací plochou 4,1 x 5,8 cm Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Nová generace stativů

Stativ na fotoaparát Velbon EX-430 přináší novou generaci kvalitních stativů, které nabízejí skvělou stabilitu, kvalitu materiálů, praktické jednoduché polohování a nastavení výšky. Nová generace kvalitních a cenově dostupných stativů Velbon EX je přímým nástupcem populární řady CX.

Moderní konstrukce

Stativy EX charakterizuje zcela nový, čtvercový profil nohou, zajišťující větší stabilitu. Nové a lehčí materiály, inovované a konstrukčně bezpečnější svorky a zcela nová jednopáková hlava s rychloupínacím mechanismem a možností samostatné aretace ve všech třech osách (pomocí jedné páky a dvou šroubů). Plynulý a přesný posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Stativy jsou vybaveny vodováhou. Minimální výška: 151,5 mm. Maximální výška: 52,7 mm. Hmotnost: 1,2 kg

Lehké materiály

Stativy řady EX jsou vyrobeny z odlehčeného hliníku v kombinaci s plastovými komponenty. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu.

Použití

Stativy EX-4xx jsou určeny pro práci s CSC fotoaparáty (Olympus PEN, Sony NEX, Nikon V1 apod), utrazoom digitálními fotoaparáty a klasickými kompaktními fotoaparáty.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Velbon

Ostatní

Kód produktu: E61PVE301529

Recenze Velbon EX-430

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Velbon EX-430