VAIN STHLM Commute černá

  • Doprava zdarma

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Ne, Rozhraní: 3,5 mm, Styl nošení: náhlavní,


Cena 4 299 Kč

42,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kvalitní a elegantní sluchátka VAIN STHLM Commute v černé barvě nabízejí prvotřídní zvuk s hlubokými silnými basy, vynikajícími výškami a dokonale vyváženým středním rozsahem. Jedinečně zkonstruované náušníky, které izolují okolní hluk, jsou vyrobeny z proteinové kůže, pro nejlepší komfort a trvanlivost. Sluchátka jsou bezdrátová, aby vás kabel neomezoval. Bezdrátová komunikace je zajištěna prostřednictvím Bluetooth 4.1 + aptX. Výdrž přehrávání je 12 hodin a pohotovostní režim je 26 dní.

Lehká a pohodlná

Vysoce kvalitní bezdrátová sluchátka pro každodenní nošení. Masivní kovové pouzdro a inteligentně navržené náušníky pro snížení hluku, který vás obklopuje.

Budiče

Jedinečně konstruované náušníky izolují okolní hluk, abyste si mohli naplno vychutnat vaši oblíbenou skladbu. Vyrobeny jsou z proteinové kůže, pro ten nejlepší komfort a trvanlivost.

Neomezování kabelem

Sluchátka jsou bezdrátová a fungují prostřednictvím Bluetooth rozhraní, takže si užijete oblíbenou hudbu, poslechnete audio knihu, nebo jen zatelefonujete s kamarádem, díky zabudovanému mikrofonu a handsfree funkci.

Technologie aptX® CSR & AAC

Sluchátka jsou vybavena 40 mm budiči, pracují na frekvenci 20 Hz-20 kHz. Jejich impedance je 32 Ohm a citlivost 108 dB. Baterie v nich vydrží 12 hodin poslechu a je nabita za 2 hodiny, jejich dosah je 10 m. Technologie aptX® CSR a AAC zajistí, že kvalita zvuku je stejná jako při poslechu CD.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní 3,5 mm
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí VAIN STHLM Commute černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno