Úžasné školní pomůcky, které se hodí i jinde.

Vstupte do nového školního roku s prémiovým Apple produktem. Vybírat můžete z široké nabídky šikovných pomocníků.

Úžasné školní pomůcky, které se hodí i jinde.

Produkty Apple jsou vrcholně výkonné a všestranné. Takže ať se učíte ve třídě, nebo mimo ni, ještě nikdy to nešlo tak snadno a příjemně. Navíc se velice jednoduše ovládají a na každém Macu, iPhonu i iPadu najdete kancelářské a další užitečné aplikace v ceně systému.

MacBook Air

Dělej velké věci. Jak je den dlouhý.

MacBook Air vydrží na jedno nabití až neuvěřitelných 12 hodin. Takže můžeš bez zásuvky pracovat od rána do večera. Když je čas na relax, bude ti přehrávat filmy v iTunes až 12 hodin. A v pohotovostním režimu vydrží až 30 dnů. Klidně můžeš na pár týdnů zmizet a pak hned pokračovat v práci. Ať máš před sebou jakýkoli úkol, procesor Intel Core i5 nebo i7 páté generace s grafikou Intel HD Graphics 6000 si s ním určitě poradí. Úpravy fotek, prohlížení webu, všechno se děje bleskově. Přitom je všechen tenhle výkon koncentrovaný v neskutečně tenké unibody konstrukci s tloušťkou jen 1,7 cm a hmotností 1,35 kg.

MacBook Air

Výhodná nabídka:


iPad

Vyrovná se počítači. A nic se mu nevyrovná.

Jak by vypadal počítač, kdybychom ho vynalezli dneska? Byl by tak výkonný, aby zvládl jakoukoli úlohu. Tak mobilní, aby se dal vzít všude. A tak intuitivní, že by šel ovládat jakýmkoli způsobem – dotykem, klávesnicí, klidně i tužkou.1 Dá se říct, že by to vlastně nebyl „počítač“. Byl by to nový iPad.

Apple iPad


iPhone SE

Vyrostl. A zůstal malý.

iPhone SE je vůbec nejvýkonnější 4palcový telefon. Při jeho vývoji jsme vyšli z oblíbeného designu a přidali celou řadu inovací. Stejný vyspělý čip A9, jaký má iPhone 6s. 12megapixelový fotoaparát, který dělá fantastické fotky a 4K videa. A Live Photos, které vdechnou tvým záběrům život. Výsledkem je iPhone, který klame tělem.

iPhone SE


iPhone 7

Tohle je 7.

Úžasný smartphone iPhone je vybaven velkým 4,7 palcovým displejem a množstvím kvalitních funkcí. Celý chod smartphonu řídí čtyřjádrový čip A10 Fusion. V kombinaci s 2 GB RAM pamětí jsou operace i během multitaskingu plněné okamžitě bez zbytečného zpomalování. Tento stylový kousek je vybaven dvěma kvalitními fotoaparáty, zadním s rozlišením 12 Mpx a předním s rozlišením 5 Mpx, telefon tak bude skvělým prostředkem nejen na video hovory, ale i vytváření šelfů fotografií.

iPhone 7


Iphone 8

Pěkně chytrý telefon.

iPhone 8 má elegantní skleněnou konstrukci. Nejoblíbenější foťák na světě v novém. Nejvýkonnější, nejchytřejší čip, jaký se kdy ve smartphonu objevil. Pohodlné bezdrátové nabíjení. A nevídané možnosti rozšířené reality. iPhone 8 představuje novou generaci iPhonu.

iPhone 8


Apple Watch

Chytré koučování. Vylepšená aplikace Srdeční tep. Tvoje oblíbené playlisty. A vestavěný výškoměr. To jsou Apple Watch Series 3. Počítají se všemi tvými aktivitami, motivují tě a udržují na příjmu. Ještě líp než dřív.

Apple Watch


Apple TV

Na Apple TV 4K si můžeš pouštět filmy a seriály ve fantastické kvalitě 4K HDR. A už na podzim se k obrazu přidá taky perfektní zvuk od Dolby Atmos, který tě vtáhne do děje.1 Streamuj svoje oblíbené kanály živě. Bav se skvělým obsahem z aplikací jako je Amazon Prime Video, Netflix, iTunes a Mubi.

Apple TV


Beats EP

Sluchátka Beats EP na uši mají mistrovsky vyladěný zvuk. Provedení bez baterie umožňuje neomezený poslech a jejich elegantní, odolný rám je zpevněný lehkou nerezovou ocelí. Sluchátka Beats EP představují ideální základní model Beats pro jakéhokoli hudebního fanouška, který stojí o dynamický poslech.

Beats EP


Beats Solo3

Sluchátka Beats Solo3 Wireless jsou díky 40hodinové výdrži baterie ideální na každodenní poslech. Pětiminutovým dobitím v režimu Fast Fuel získáš 3 hodiny poslechu. Užij si proslulý zvuk Beats se svobodou bezdrátového poslechu přes Bluetooth® Class 1. Polstrované náušníky jsou nastavitelné, aby ti na uších pohodlně seděly klidně celý den.Beats Solo3


AirPods

Představujeme bezdrátové AirPods. Stačí je vyndat a jsou připravené k použití se všemi tvými zařízeními Apple. Dáš si je do uší a hned se připojí.


Apple Pencil

Apple Pencil rozvíjí přednosti iPadu Pro a iPadu (6. generace) a otvírá nové tvůrčí možnosti. Rozpoznává přítlak a náklon, takže můžeš snadno pracovat s tloušťkou čáry, jemně stínovat a používat širokou paletu výtvarných efektů. Stejně jako s obyčejnou tužkou, ovšem s přesností do posledního pixelu.


Pouzdra iPhone

Kvalitní značková pouzdra v elegnatních designech vždy ochrání Váš iPhone na maximum.

Vybrat pouzdro na iPhone


Pouzdra iPad

Kvalitní značková pouzdra v elegnatních designech vždy ochrání Váš iPad na maximum.

Vybrat pouzdro na iPad


Publikováno: 15. 08. 2018

Související akce

Nahoru