Urbanears Baggen Plant zelený

12 000 Kč ? 11 690 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 116,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Ať si pouštíš hudbu jakkoliv, reproduktor Urbanears Baggen tě v tom nenechá. Streamuj hudbu z mobilu, internetu, cloudu nebo si připoj gramofon. Ulož si své oblíbené playlisty nebo internetová rádia jako předvolby. Přehrávej písničky z jednoho reproduktoru nebo z více. Vytvoř si v každé místnosti unikátní prostředí nebo jednotnou atmosféru pro celý tvůj domov. Místnost se zaplní zvukem při pouhém stisknutí a otočení knoflíku - pro úpravu hlasitosti nebo proklikání předvolbami. Nová řada reproduktorů byla navržena tak, aby přinesla nekonečnou konektivitu a výkonný zvuk pro zážitek z poslechu v několika místnostech, s jednoduchým ovládáním a bezproblémovou integrací pro každodenní poslech. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Skvělý zvuk Urbanears Baggen 

Díky promyšlené konstrukci poskytuje tento reproduktor opravdu nekompromisní zážitek. Je obalený v akusticky přestupné látce a je vybaven dvěma výškovými a jedním basovým reproduktorem, které vytvářejí výkonný a vyvážený zvukový výstup. Přehrává vše od digitálního zvuku s vysokým rozlišením až po bohaté analogové zvuky připojeného přehrávače, například gramofonu. Pomocí ekvalizéru v aplikaci mohou uživatelé jemně vyladit vyváženost vysokých a hlubokých tónů.

Aplikace Urbanears Connected Speakers

Pokud potřebuješ poprvé reproduktor nastavit nebo chceš vidět, co se děje uvnitř jeho "mozku", aplikace ti s tím pomůže. Uvidíš tam všechno pěkně přehledně uspořádané a upravíš si, co budeš chtít. Uživatele provede prostřednictvím postupného návodu a volitelného tutoriálu. Aplikaci je také možné použít ke správě funkcí - jako jsou předvolby, seskupení reproduktorů a nastavení ekvalizéru.

Automatická aktualizace

Reproduktor si sám stahuje dostupné aktualizace s novými vychytávkami přes internet. Nebudeš muset zvednout ani prst.

Připoj se k čemukoliv

Zabudované pokročilé technologie Wi-Fi (802.11b/g/n/ac, 2,4 GHz/5 GHz) podporují připojení prostřednictvím aplikace Urbanears Connected Speakers přes Bluetooth 4.2, Spotify Connect, Airplay nebo Chromecast. Software reproduktorů zůstává aktuální s nejnovějšími funkcemi a možností aktualizace prostřednictvím "over-the-air". Dva nebo více připojených reproduktorů lze kombinovat do systému a do každé místnosti lze nastavit jinou náladu nebo reproduktory lze seskupit pro synchronní poslech.

Předvolby pro rychlou volbu zdroje zvuku

Tento reproduktor si pamatuje tvé oblíbené playlisty a internetové rádiové stanice. Jejich ukládání je přitom tak jednoduché: stačí jen otočit a stisknout tlačítko pro uložení až 7 předvoleb. Můžeš tak mít něco připraveno na každou náladu a vytvořit si atmosféru dle svého přání stisknutím jednoho tlačítka. Přehraj si něco ze Spotify nebo internetového rádia, otoč knoflíkem pro výběr zdroje na číslo, pod kterým by si ho chtěl uložit a stiskni knoflík pro uložení . Hotovo! Přehrávání: otoč knoflíkem pro výběr zdroje a vyber si svou předvolbu, potom knoflík stiskni pro spuštění přehrávání.

Konstrukce

Jediný vystupující prvek je ovládací panel s 2 knoflíky na vrchu. USB výstup pro nabíjení externích zařízení a AUX vstup jsou skvěle zakomponované ve spodku reproduktoru společně se vstupem pro síťový adaptér, který je dodáván ve stejné barvě reproduktoru, a také zde najdete Basreflexový otvor, přičemž od země ho dělí 4 plastové nožičky se silikonovým zakončením. Tím je vytvořen dostatečný prostor pro plnohodnotnou funkci basových frekvencí a zapojení přídavných zařízení.

Více místností

Sám nebo společně? Máš na výběr. Kombinuj dva a více reproduktorů a vytvoř si systém ozvučení pro více místností. Rozdílná nálada v každé místnosti nebo perfektně ozvučené místnost, vyber si sám.  Jak na to: reproduktory přepni do modu Multi, aby hráli společně, pak zapni přehrávání z vybraného zdroje. Vše můžeš také jednoduše nastavit uvnitř aplikace.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Značka Urbanears
 • Wi-Fi Ano
 • Bluetooth Ano
 • USB port Ano
 • Integr. čtečka karet Ne
 • Frekvenční rozsah (Hz) 35 - 19000
 • Airplay Ano
 • RMS výkon 60 W
 • Počet reproduktorů 3

Další vlastnosti

Značka: Urbanears
? Smart: Ano
? Stupeň krytí: nemá

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ano
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: zelená
Šírka: 30,1 cm
Výška: 30,1 cm
Hloubka: 21,3 cm
Hmotnost: 6,6 Kg

Další parametry

? Integr. čtečka karet: Ne

Rádio

FM rádio: Ne

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 35 - 19000
RMS výkon: 60 W

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Reproduktory

Počet reproduktorů: 3

Ostatní

Kód produktu: 4091934

Všechny parametry

Recenze Urbanears Baggen Plant zelený

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Urbanears Baggen Plant zelený