5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Herní kolekce Uncharted: Legacy of Thieves Collection obsahuje remasterované verze úspěšných herních titulů Uncharted 4: Thief's End a Uncharted: The Lost Legacy. Je určena pro herní konzoli PlayStation 5, která nabídne v tomto zpracování propracované detaily, lepší grafiku a snímkovou frekvenci. Zažijte opět akční dobrodružství s Nathanem Drakem a Chloe Frazerovou, kteří cestují po světě, objevují hrobky, pronásledují pověsti a záhady, které jim jejich cesty přinesou.

Co přinese remastrovaná verze?

Herní kolekce obsahuje dva herní tituly v remastrované verzi, přičemž hratelnost obou je v principu stejná. Ani v jedné nesmí chybět akce, dobrodružství, příběhové sekvence při kterých si odpočinete, či naopak hlavolamy a záhady, kterými potrápíte svoji hlavu a logické uvažování. Nejdůležitější součástí vylepšené verze her bude vždy okolní prostředí, které vás vtáhne ještě více do děje. Herní konzole PlayStation 5 přinese realističtější grafické zpracování detailů a stínů, vylepšenou snímkovou frekvenci, pohlcující 3D zvuk a skvělou hratelnost s odezvami ovladače DualSense.

Zatímco hra Uncharted 4: A Thief's End jen z malé části využívala principů otevřeného světa, Uncharted: Lost Legacy již v první polovině příběhu nabídne rozsáhlou otevřenou lokaci a je jen na hráči, v jakém pořadí a jakým způsobem se k řešení úkolů postaví.

Uncharted 4: A Thief's End

Nathan Drake se rozhodl po událostech z Uncharted 3 změnit svůj život. Nechtěl být už více lovcem legend a pokladů, právě naopak. Rozhodl se žít klidný a obyčejný rodinný život se svojí ženou Elenou. Ve svém nitru však stále pociťuje to nadšení a adrenalin ze svých dobrodružných cest. Všechno však změní nečekané zjištění, že Drakeův bratr Sam žije a pronásleduje jej nepřítel. Drake, který měl své zážitky a nadšení už jen ve vzpomínkách, je musí nyní oživit a vydat se na poslední dobrodružství, jehož cílem je poklad kapitána Henryho Averyho a jeho pirátské kolonie Libertalie.

Uncharted: Lost Legacy

Uncharted: Lost Legacy je první hrou ze série, která se nezaměřila na Nathana Drakea. Hlavní postavou je Chloe Frazer, kterou můžete znát z druhého dílu. K ní se postupem času přidá Nadine Ross, kterou s Chloe spojuje společný nepřítel. Spolu se vydají na cestu plnou nástrah za prastarým tajemstvím bohyně Ganéši. V zájmu Chloe je následovat vzkaz jejího otce, avšak Nadine skrývá jiný motiv, který nakonec celou situaci pěkně zkomplikuje.

Hra pro více hráčů

Uncharted: Legacy of Thieves Collection nabídne pro hráče všechny multiplayerové režimy ze hry Uncharted 4: A Thief's End. Nebude chybět oblíbený a napínavý týmový Deathmatch, režim Command, jehož cílem je získat a následně bránit své území, či dokonce režim ve stylu Capture the Flag, kde jeden z hráčů musí získat daný předmět a dostat jej na označené místo na mapě.

Lost Legacy obohatí nabídku multiplayer o režim Survival Arena. Spojte se s dalšími hráči a odolávejte vlnám nepřátel. Celý multiplayer vylepšují novinky, jako umělá inteligence v podání spoluhráčů nebo mocné magické artefakty, které můžete kupovat za získané peníze ve hře.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Adventury, Akční
Lokalizace anglická

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Uncharted: Legacy of Thieves Collection hra pro PS5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jaroslav

20. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


asi nejlepší hra


Jiří

18. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíVojtěch

11. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Cena
  • Nic

Super hra, doporučuji.