Ugo UEH-1625

Elektrická koloběžka Ugo UEH-1625 umožňuje pohodlně cestovat po městě rychlostí až 25 km/h. Na jedno plné nabití zvládne až 15 km vzdálenost. Disponuje kvalitním 300 W elektrickým motorem, který dokáže zrychlit bez ohledu na to, jestli jste dítě nebo dospělý. LCD displej nabízí zobrazení aktuální rychlosti, ujeté vzdálenosti i stav nabití akumulátoru. Na výběr máte 3 rychlostní režimy a o bezpečnost na silnicích se postará bubnová brzda, LED osvětlení, zvonek či tempomat. Hmotnost koloběžky je 12,6 kg a její celková nosnost je 100 kg. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Moderní způsob dopravy

Ugo UEH-1625 je moderní dopravní prostředek, který je ideální volbou pro přepravu po městě. Jde totiž o elektrickou koloběžku, na níž se všude dostanete rychleji než pěšky, ale zároveň také pohodlněji než přecpanou hromadnou dopravou a ekologičtěji než autem.

Šetří váš čas

Bezproblémovou jízdu vám tato koloběžka zprostředkuje díky motoru o výkonu 300 W a Li-Ion baterii o kapacitě 5 Ah (36 V). Tento moderní skútr se totiž pyšní maximální rychlostí 25 km/h s dojezdem až 15 km. Bezpečnost a stabilitu skútru zajišťují 8,5 palcová kola s odolnými pneumatikami, bubnová brzda a kvalitní LED osvětlení. Samozřejmostí je pak i bezpečnostní zvonek, tempomat či praktický stojánek.

Snadno se složí

Výhodou této elektrické koloběžky je i její skládací konstrukce. Kdykoliv tak můžete tento skútr transformovat do skladnější podoby a poté jej uložit do kufru auta nebo třeba kamkoliv poponést v ruce.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Hmotnosť 12,6 Kg
  • Kapacita baterie 5 Ah
  • Výkon motoru 300 W

Další vlastnosti

Značka: Ugo
? Smart: Ne
Maximální nosnost: 100 Kg
Určení: univerzální
Max. rychlost: 25 km/hod.
Dojezd: 15 km
Výkon motoru: 300 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnosť: 12,6 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Koloběžka, nabíječka

Baterie

Doba nabíjení: 4 hod.
Kapacita baterie: 5 Ah
Baterie: 36 V

Další parametry

Display: LCD
Světlá: Ano

Ostatní

Kód produktu: 264504

Všechny parametry

Recenze Ugo UEH-1625

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Ugo UEH-1625