Ugo UEH-1624

  • Výprodej

e-koloběžka, Maximální nosnost: 120 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 6 Ah, Maximální dojezd: 15 km, Výkon motoru: 250 W, Max. rychlost: 25 km/hod.. Více info


Cena 4 888 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 49 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrická koloběžka Ugo UEH-1624 umožňuje pohodlně cestovat po městě rychlostí až 25 km/h. Na jedno plné nabití zvládne až 18km vzdálenost. Disponuje kvalitním 250W elektrickým motorem, který dokáže zrychlit bez ohledu na to, jestli jste dítě nebo dospělý. LCD displej nabízí zobrazení aktuální rychlosti, ujeté vzdálenosti i stav nabití akumulátoru. Na výběr máte 3 rychlostní režimy a o bezpečnost na silnicích se postará mechanická brzda s eABS. Hmotnost koloběžky je 11 kg a její celková nosnost je 120 kg. Hmotnost jezdce, členitost terénu i povětrnostní podmínky mohou ovlivňovat rychlost a dojezd elektrické koloběžky.

LCD displej

Všechny důležité informace najdete na LCD displeji, který je umístěn na řídítkách. Kromě aktuální rychlosti a ujeté vzdálenosti můžete vidět i úroveň nabití akumulátoru.

6Ah baterie

E-koloběžka je vybavena kvalitní baterií, která jí dodává spolehlivou energii. Moderní Li-Ion technologie kombinovaná s napětím 36 V a kapacitou 6 Ah umožňuje zrychlit až na 25 km/h. Na jedno plné nabití, které trvá cca 5 hodin, zvládne až 18kilometrovou vzdálenost.

3 rychlostní režimy

Abyste maximalizovali své pohodlí při cestování, na výběr máte ze 3 režimů převodových stupňů. První nabízí možnost zrychlení až na 6 km/h, druhý převodový stupeň 18 km/h. Při třetím můžete dosáhnout nejvyšší rychlosti až 25 km/h.

Mechanická brzda s eABS

Koloběžka disponuje elektrickou brzdou, která v případě potřeby zpomalí motor. Technologie eABS vám umožní pohodlně a plynule zastavit koloběžku. Kromě toho je do odolného zadního blatníku zabudovaná tradiční mechanická brzda.

8" plastové pneumatiky

Pneumatiky na koloběžce se vyrábějí technologií Honeycomb, což znamená, že uvnitř kola je pěna se vzduchovými bublinami. Tento design pneumatik má za následek větší pohodlí při cestování a zároveň snižuje riziko defektu.

LED světla

Jízda ve tmě je potěšením díky 2 vestavěnými předními LED světlomety, které efektivně osvětlují cestu před vámi. Zadní LED světlo vám poskytuje plnou viditelnost na silnici, a proto je jízda naprosto bezpečná kdykoliv během dne.

Skládací mechanismus

Se šikovnou skládací konstrukcí můžete koloběžku rychle složit a přenášet kdekoli to budete potřebovat.

Tempomat

Jezděte pohodlně pomocí vestavěného tempomatu - nemusíte se tak starat o udržování konstantní rychlosti. Jednoduše si nastavte svou rychlost a užijte si jízdu.

Používej vyznačené cyklistické stezky

Pokud je to možné, použij trasu a cestu vyznačenou pro kola, pokud ne, jezdi na okraji vozovky. Respektuj dopravní předpisy a značky. Nepoužívej na jízdu chodník, ledaže by ti to umožňovaly dopravní předpisy. Stejně jako při cyklistice, i zde je nejlepší vždy nosit přilbu při jízdě.

Vždy dodržuj dopravní předpisy

Nezapomeň, že pro tebe platí dopravní předpisy stejně jako pro ostatní účastníky silničního provozu. Proto sleduj dopravní značení, vodorovné dopravní značky a semafory. Ber ohled na chodce a ostatní účastníky silničního provozu na křižovatkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 11 Kg
Kapacita baterie 6 Ah
Výkon motoru 250 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ugo UEH-1624

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno