Popis produktu

Hra UFC 4 je určena pro herní konzoli Xbox One/Xbox Series. Přináší několik změn v pohybech zápasníků díky technologii Real Player Motion. Pocítíte lepší hratelnost nejen při útoku, ale i v obranném stylu. Plynulé a velmi responzivní pohyby ovládání postav ve hře vám vytvoří realistický zážitek z hraní. Těšit se můžete na známé herní módy, ale i na nové režimy, které obohatí hru a vám dodají nové zkušenosti. Vyberte si styl soubojů a herní módy, které vám nejvíce vyhovují, bojujte v nových arénách, zažijte herní evoluci bojovníka, trénujte a vyzvěte protivníky nebo kamarády v online zápasech. Na hraní online je potřeba mít předplatné služby Xbox Live Gold. Hra má anglickou lokalizaci a je určená od 16 let.

 

Revoluce v pohybu

Propracovaná technologie Real Player Motion přináší revoluční záležitost v animačních technologiích. Díky této technologii, která je ve hře zapracovaná, si vychutnáte plynulejší a realističtější herní zážitky. Novinkou v UFC 4 je RPM Tech v takedownech. Zažijte nové způsoby poražení protivníka v podání nových animací, snahu ubránit se různým útokům či dokonce vítězné momenty a oslavy. Nechybí ani známé a ohromující replaye, při kterých z více úhlů uvidíte porážku svého protivníka.

Souboje na nových místech

Zápasit budete moci hned v několika nových a vylepšených arénách, které pozvednou nejen napětí, ale celkovou bojovou atmosféru, při které nebudou chybět ani bouřící diváci.

  • Backyard - Nostalgické místo každého začínajícího bojovníka je obyčejná ulice, na které se budou odehrávat i vaše bitvy.
  • Kumite - Jeskynní či dokonce až podzemní prostředí, které odrážejí příběh začátků MMA. Zde budete moci ukázat svou zdatnost proti každému, s kým se rozhodnete postavit do ringu.
  • UFC Apex - Velkolepé souboje v Las Vegas, po kterých touží každý bojovník, jehož cílem je dostat se do síně slávy. Zažijte přeplněné haly diváků a dechberoucí momenty.
  • Action Avenue - Amatérské MMA prostory, ve kterých zápasníci nejen trénují, ale také ukazují svou zdatnost proti svým vyzyvatelům.

Herní módy

Hra UFC 4 nabízí mnoho možností a režimů, mezi kterými si vyberete ten nejvhodnější pro vás. Vše je jen ve vašich rukou. Herní pravidla si můžete dokonce přizpůsobit podle sebe. Ať už budete bojovat proti umělé inteligenci nebo kamarádovi. Pokud si chcete vyzkoušet trochu strategického boje s použitím pouze kopů a úderů (bez povolení takedownu), je tu pro vás mód Stand and Bang. Vydržte co nejdéle, dopřejte protivníkovi co nejvíce úderů a složte ho v knockoutovacím režimu.

Vylepšený režim Kariéra

Nové možnosti, vylepšení a nástroje vám ukáží různé způsoby, jak se dostat od začínajícího bojovníka až na šampiona UFC. Zlepšete si své herní zkušenosti, vylepšete bojovníka, naučte se nové způsoby útoků nebo obrany. Probojujte se v turnajích co nejvýš přes různé váhové kategorie a protivníky a splňte si svůj sen vítěze.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox Series X
Typ hry Sportovní
Věkové omezení 16+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí UFC 4 Xbox One/Series hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno