Ubisoft 2 hry pro Xbox One: Far Cry Primal + Far Cry 4

1 349 Kč ? Ušetříte 33 % 898 Kč

Nákupem získáte 8,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Far Cry Primal a Far Cry 4 dvě hry od Ubisoftu v jednom balení. Pro Xbox One. Ve Far Cry Primal se přenesete do doby kamenné do všudypřítomného nebezpečí a dobrodružství, kdy na Zemi vládli mamuti a šavlozubí tygři a lidé byli vespod potravinového řetězce. Jako poslední lovec kmene se musíte naučit vyrábět smrtonosné zbraně, zahánět nelítostných predátorů a lovit obrovské mamuty. Far Cry 4 má děj odehrávající se v podhůří Himálaje. Ajay Ghali je hlavním hrdinou této akční hry. V horách je jako doma, takže nemá problém se v nich pohybovat. Když zjistí, že padáním Min objevil drahokam Krvavý rubín, bude se ho získat jen a jen pro sebe. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 33 %

Popis produktu

Far Cry Primal

Jako mladík Takkar tak budete mít zpočátku jediný cíl - přežít. Postupně však bude váš kmen sílit a na své cestě potkáte celou řadu postav, které vám pomohou zdolat nebezpečné nástrahy divočiny. Někdy však budou nebezpečnější než divočina samotní lidé - nepřátelské kmeny, které udělají cokoliv, aby váš kmen vyhladili. Naučíte se mnoha schopnostem. Vytvářet smrtící zbraně, bez kterých nepřežijete ani den. Odrážet divoké dravci, které se vás budou snažit sežrat ve dne v noci. A hlavně přelstít nepřátelské kmeny. Zvládnete si díky všem nabraným zkušenostem podrobit celou zemi Oros? Doba kamenná ve stylu Far Cry vypadá úplně jinak. Budete špehovat nepřátelské tábory a plánovat zákeřné útoky se zbraněmi, které si vytvoříte z kostí ulovených zvířat. Naučíte se ovládat oheň, pomocí kterého můžete děsit dravce nebo posílit své vlastní zbraně. Prozkoumáte majestátní a divokou krajinu Oros s dechberoucím údolími borových lesů, drsné tajgy nebo vlhkých močálů, kam člověk ještě nevkročil.

PS4 - FAR CRY 4

V této části si vyzkoušíte náročný život v podhůří Himálaje, kde se nachází země Kýra. Zde tvrdou rukou vládne despotický diktátor Pagan Min. Představitel této hry je v horách jako doma a nemá problém se v ní pohybovat bez ostychu a absolutně suverénně. Hned po návratu se do převratu hodlá zapojit. Když se dozví, že Pagan Min objevil mimořádně vzácný drahokam - Krvavý rubín - bude se ho snažit získat pro sebe. Ozbrojí se a vyrazí na dlouhou pouť. V této hře budete dobývat hlídkové stanoviště ze sloního hřbetu a s pomocí gyrokoptéry vyletíte až k oblakům. Vertikální země představuje zábavné hřiště, které Vás bude lákat k bojům či k lovu. K dispozici budete mít například i vystřelovací hák, kterým se také můžete vystřelit do vzduchu a pak sletět dolů do údolí v rámci kontrolovaného volného pádu. Jako jednu z možností, si lze zvolit i ostřelování, plížení, či otevřený útok. Je jen na Vás, kterou zbraň použijete.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 138 mm
Výška: 175 mm
Hmotnost: 250 g
Hloubka: 33 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3307215984413

Všechny parametry

Recenze Ubisoft 2 hry pro Xbox One: Far Cry Primal + Far Cry 4

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Ivana, 25.10.2018

Příslušenství k Ubisoft 2 hry pro Xbox One: Far Cry Primal + Far Cry 4