Far Cry 5 - XBox One

Zobrazit

  • Sleva 55 %

Platforma: Xbox One, Typ hry: Akční, Věkové omezení: 18+,


Cena 849 Kč

Sleva 55 % z ceny doporučené výrobcem: 1 899 Kč Zobrazit nápovědu

8,49 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Hra Far Cry 5 je určena pro herní konzole Microsoft XboxOne. Na začátku hry se ocitnete v okrese Home County Montana, v zemi svobodných a odvážných, ale také v místě fanatického kultu záhuby, který je známý jako Edenova brána. Postavte se vůči vůdci Josephu Seedovi a jeho sourozencům, abyste vytvořili oheň odporu a osvobodili obléhané společenství. V tomto expanzivním světě budou Vaše limity a kreativita testovány proti největšímu a nejhoršímu nepříteli, který Far Cry vůbec viděl. Bude to divoké a bude to divné, ale pokud si zachováte svou osobnost, obyvatelé okresu Hope si mohou být jisti, že jste majákem jejich naděje.

Svoboda

Osud okresu Hope je ve Vašich rukou. Zahrajte si hru sólo, nebo se spojte s kolegou a zničte Josepha seed a jeho skupinu stoupenců. V největším světě Far Cry budete mít všechno k dispozici - od rozličných zákeřných zbraní až po nejhorší arzenál na straně Mississippi. Když tvrdě zasáhnete, nepřítel bude zasažen. Far Cry sleduje dynamický účinek, který máte ve hře. Můžete měnit Vaši strategii proti nepříteli. Buďte připraveni: kult bude posilovat své úsilí právě tehdy, když to budete nejméně čekat.

Rodina

Projekt Edenova brána vedený Otcem - Joseph Seed, věří, že kolaps je bezprostřední. Jsou na misi, aby zachránili Vaši duši - ať chcete, nebo ne. Faith Seed - jakmile spadáte pod Faithovo kouzlo, jste sami. Faith působí na božský nástroj chaosu, aby udržel shromáždění ve stavu blaženosti. John Seed - bude používat zastrašování, víru a násilí, aby zajistil zdroje nezbytné pro přežití Kultu. Jacob Seed - náborový pracovník Kultu a bývalý střelec Armády je pravou rukou velkého Josepha Seeda. Chrání projekt Edenovy brány.

Zbraně

Na všech kopcích, údolích a městech okresu Hope lidé spojili své síly, aby se postavili proti Josephu Seedovi a zbavili jejich město chaosu jednou provždy. Ale nebylo by to tak zábavné, kdyby se na nové cesty nepřinesly nové hračky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akční
Věkové omezení 18+

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Far Cry 5 - XBox One

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Ondřej

10. 1. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Super hra s cz titulky a skvělou grafikou

Super hra s cz titulky a skvělou grafikou