XBOX ONE - Torment: Tides of Numenera One Day Edition

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Objevujte tajemství a krásy Devátého světa

Devátý svět a vše v něm vás bude fascinovat svým výtvarním stvárněním, úchvatnými scenériemi a jedinečným designem, ve kterém jsou vyvedeny i všechny předměty, postavy nebo kouzla. Hra vizuálně vychází z vize herního návrháře Monte Cooka a disponuje klasickým izometrickým pohledem, otevírajícím před vámi svět v unikátní perspektivě. Technologii, na které hra stojí, využívá například i klasika Pillars of Eternity. 

Ponořte se do hlubokého příbehu a měňte ho vlastními rozhodnutími

Na vaší cesté za odpoveďmi na otázky, které vám nedají spát odkrýváte svět v jeho skutečné podobě. Postupně budete odhalovat, že nic naní tak jednoduché a černobílé, jak se na prvý pohled může zdát. Postupně získáte kumpány, kteří mají své vlastní záměry a cíle - některé v souladu, jiné v rozporu s vašimi. Postavy na sebe zároveň vzájemně mají vliv, a taktéž i na okolitý svět a situace, do kterých se dostávate. Stejnou mírou mají své rozsáhlé důsledky vaše rozhodnutí a způsob, jak se postavíte k různým herním udalostem nebo charakterem. Příběh, který hráte tak vždy bude jedinečný v závislosti na tom, co, kdy a jak vykonáte. Díky tomu je znovuhratelnost zaručena.

Komplexní bojový systém

Nový systém nazvaný Crisis vnáší do hry a soubojů neobvyklé napětí, intenzitu a komplexnost. Boj není pouze o tasení meče. Strategické možnosti, plánování vpřed, nenápadné postupování doplňují hádanky, možnost interakce s postavami a mnoho dalších, co významně napomáhá různorodosti a bohaté hratelnosti.

Speciální edice

Torment: Tides of Numenera Day One Edition přichází i se speciálními bonusy, které potěší každého zběratele: originálním soundtrackem a fyzickou mapou herního světa, která vás vtáhne ještě hlouběj do tajů a krás Numenera.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry RPG
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Techland
Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: RPG
Věkové omezení: 16+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 160 g
Hloubka: 14 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5902385104173

Všechny parametry

Recenze XBOX ONE - Torment: Tides of Numenera One Day Edition

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k XBOX ONE - Torment: Tides of Numenera One Day Edition