Far Cry 5 - PS4

1 899 Kč ? Ušetříte 55 % 849 Kč

Nákupem získáte 8,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra Far Cry 5 je určena pro herní konzole Sony PlayStation 4. Na začátku hry se ocitnete v okrese Home County Montana, v zemi svobodných a odvážných, ale v místě fanatického kultu záhuby, který je známý jako Edenova brána. Postavte se vůči vůdci Josephu Seedovi a jeho sourozencům, abyste vytvořili oheň odporu a osvobodili obléhané společenství. V tomto expanzivním světě budou Vaše limity a kreativita testovány proti největšímu a nejhoršímu nepříteli, který Far Cry vůbec viděl. Bude to divoké a bude to divné, ale pokud si zachováte svou osobnost, obyvatelé okresu Hope si mohou být jisti, že jste majákem jejich naděje. Hra je v anglickém jazyce s českými titulky. Zobrazit celý popis

  • Sleva 55 %

Popis produktu

Svoboda

Osud okresu Hope je ve Vašich rukou. Zahrajte si hru sólo, nebo se spojte s kolegou a zničte Josepha seed a jeho skupinu stoupenců. V největším světě Far Cry budete mít všechno k dispozici - od rozličných zákeřných zbraní až po nejhorší arzenál na straně Mississippi. Když tvrdě zasáhnete, nepřítel bude zasažen. Far Cry sleduje dynamický účinek, který máte ve hře. Můžete měnit Vaši strategii proti nepříteli. Buďte připraveni: kult bude posilovat své úsilí právě tehdy, když to budete nejméně čekat.

Rodina

Projekt Edenova brána vedený Otcem - Joseph Seed, věří, že kolaps je bezprostřední. Jsou na misi, aby zachránili Vaši duši - ať chcete, nebo ne. Faith Seed - jakmile spadáte pod Faithovo kouzlo, jste sami. Faith působí na božský nástroj chaosu, aby udržel shromáždění ve stavu blaženosti. John Seed - bude používat zastrašování, víru a násilí, aby zajistil zdroje nezbytné pro přežití Kultu. Jacob Seed - náborový pracovník Kultu a bývalý střelec Armády je pravou rukou velkého Josepha Seeda. Chrání projekt Edenovy brány.

Zbraně

Na všech kopcích, údolích a městech okresu Hope lidé spojili své síly, aby se postavili proti Josephu Seedovi a zbavili jejich město chaosu jednou provždy. Ale nebylo by to tak zábavné, kdyby se na nové cesty nepřinesly nové hračky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 136 mm
Výška: 171 mm
Hmotnost: 120 g
Hloubka: 14 mm

Obsah balení

Obsah balení: hra

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3307216023234

Všechny parametry

Recenze Far Cry 5 - PS4

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jaroslav, 03.3.2019

Příslušenství k Far Cry 5 - PS4