Far Cry 5 - PC

1 649 Kč ? Ušetříte 49 % 849 Kč

Nákupem získáte 8,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra Far Cry 5 od Ubisoftu je určena pro počítače. Na začátku hry se ocitnete v okrese Home County Montana, v zemi svobodných a odvážných, ale také v místě fanatického kultu záhuby, který je známý jako Edenova brána. Postavte se proti vůdci Josephu Seedovi a jeho sourozencům, abyste vytvořili oheň odporu a osvobodili obléhané společenství. V tomto expanzivním světě budou Vaše limity a kreativita testovány proti největšímu a nejhoršímu nepříteli, který Far Cry vůbec viděl. Bude to divoké a bude to divné, ale pokud si zachováte svou osobnost, obyvatelé okresu Hope si mohou být jisti, že jste majákem jejich naděje. Zobrazit celý popis

  • Sleva 49 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Svoboda

Osud okresu Hope je ve Vašich rukou. Zahrajte si hru sólo, nebo se spojte s kolegou a zničte Josepha Seeda a jeho skupinu stoupenců. V největším světě Far Cry budete mít všechno k dispozici - od rozličných zákeřných zbraní až po nejhorší arzenál na straně Mississippi. Když tvrdě zasáhnete, nepřítel bude zasažen. Far Cry sleduje dynamický účinek, který máte ve hře. Můžete měnit Vaši strategii proti nepříteli. Buďte připraveni: kult bude zvyšovat své úsilí právě tehdy, když to budete nejméně čekat.

Rodina

Projekt Edenova brána vedený Otcem - Joseph Seed, věří, že kolaps je bezprostřední. Jsou na misi, aby zachránili Vaši duši - ať chcete, nebo ne. Faith Seed - jakmile spadáte pod Faithovo kouzlo, jste sami. Faith působí na božský nástroj chaosu, aby udržel shromáždění ve stavu blaženosti. John Seed - bude používat zastrašování, víru a násilí, aby zajistil zdroje nezbytné pro přežití Kultu. Jacob Seed - náborový pracovník Kultu a bývalý střelec Armády je pravou rukou velkého Josepha Seeda. Chrání projekt Edenovy brány.

Zbraně

Na všech kopcích, údolích a městech okresu Hope lidé spojili své síly, aby se postavili proti Josephu Seedovi a zbavili jejich město chaosu jednou provždy. Ale nebylo by to tak zábavné, kdyby se na nové cesty nepřinesly nové hračky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma PC
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 120 g
Hloubka: 14 mm

Obsah balení

Obsah balení: hra

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3307216025382

Všechny parametry

Recenze Far Cry 5 - PC

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Far Cry 5 - PC