Assassins Creed Odyssey Xbox One hra

Hra Assassin's Creed Odyssey pro Microsoft Xbox One je dodávána na Blu-ray disku. Nabízí anglickou lokalizaci s českými titulky. Ve hře se vydáte na cestu, která z vás udělá největšího bojovníka v antickém Řecku. V otevřeném světě můžete hrát za Kassandru nebo Alexiose. Vaši postavu vylepšujete odemykáním speciálních schopností, které jsou rozděleny do tří kategorii. Hra disponuje námořním režimem, ve kterém se budete plavit po Egejském moři, vylepšovat a vyzbrojovat loď i verbovat posádku. Pomocí vašich činů a interaktivních dialogů ovlivníte svět kolem vás. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 42 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Staňte se hrdiny

Vydejte se na epickou cestu ve hře Assassin's Creed Odyssey, která vás provede od vašich skromných začátků až k legendárnímu řeckému hrdinovi a odkryje pravdu o vaší tajemné minulosti. Plujte do nejvzdálenějších částí Egejského moře, navštivte Spartu i Athény, uzavírejte spojenectví a vytvářejte si nepřátele. Na cestě se setkáte s historickými osobnostmi, mýtickými postavami a dalšími, kteří budou mít vliv na váš osud. Tato nečekaná setkání vdechnou život do příběhu.

Více možností jak hrát

Je několik možností, jak prozkoumat Řecko. Vybrat si můžete mezi hlavními misemi nebo příběhovými bočními úkoly, když se budete snažit odhalit záhady a tajemství této posvátné země. Vaše rozhodnutí ovlivňují svět kolem vás. Hra nabízí více než 30 hodin dialogů s možností výběru odpovědi a několik možností ukončení hry.

Žoldáci

Pokud uděláte něco nelegálního, může být na vaši hlavu vypsána odměna. V tom okamžiku vás žoldáci začnou pronásledovat. Když je objevíte, budete o nich vědět důležité informace včetně polohy, výstroje a schopnosti. S těmito informacemi se můžete rozhodnout, zda s nimi začnete bojovat, zaplatíte odměnu za vaši hlavu nebo utečete. Pokud zabijete žoldáky, kteří vás loví, na jejich místo nastoupí další.

Bojové umění

Ukažte vaše schopnosti bojovníka a zapojte se do jednoho z nejsmrtelnějších konfliktů té doby, Peloponéské války. Zažijte epické střety mezi Spartou a Athénami ve velkých bitvách, kde proti sobě bojují dva znepřátelené tábory. Každý z nich má 150 bojovníků. Najděte nezmapovaná místa, odkryjte skryté poklady nebo se probojujte přes celé flotily v námořních bitvách. Přizpůsobte vzhled vaší lodi a vylepšujte její zbraně tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Najímejte nové členy posádky s jedinečnými schopnostmi, kteří budou nejvíce vyhovovat vašemu způsobu námořního boje.

Vylepšování postavy

Zkoumejte, lovte, zabíjejte žoldáky, dokončujte hlavní úkoly i vedlejší aktivity, abyste zvýšili vaši úroveň a vyrovnali se tak vašim soupeřům. Odemkněte různé schopnosti, které jsou rozděleny do 3 kategorií. Tím si vytvoříte vlastní jedinečný bojový styl s množstvím speciálních schopností. Kromě toho budete mít k dispozici více než 100 zbraní. Ochránit se můžete pomocí výstroje z různých zbrojních setů. Každá zbraň a část výstroje zlepší vaši odolnost v boji.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Akční, RPG
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akční, RPG
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 140 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: USX300303

Všechny parametry

Recenze Assassins Creed Odyssey Xbox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Assassins Creed Odyssey Xbox One hra