Assassins Creed Odyssey PC hra

Hra Assassin's Creed Odyssey je určena pro počítač a dodává se na DVD disku. Má anglickou lokalizaci s českými titulky. Zavede vás do období největšího Řeckého rozmachu. Navštívíte Spartu i Athény a zapojíte se do Peloponéské války. Na začátku hry si vyberete jednu ze dvou postav, a to Alexiose nebo Kassandru. Vaši cestu začnete na ostrově Kephallonia, jako spartský žoldák. Plněním úkolů, zabíjením žoldáků a zkoumáním starověkého světa vylepšujete vaše schopnosti, výstroj a výzbroj. Ve hře potkáte historické osobnosti i mytologické postavy. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 32 %

Popis produktu

Staňte se hrdiny

Vydejte se na epickou cestu ve hře Assassin's Creed Odyssey, která vás provede z vašich skromných začátků až k legendárnímu řeckému hrdinovi a odkryje pravdu o vaší tajemné minulosti. Plujte do nejvzdálenějších částí Egejského moře, navštivte Spartu i Athény, uzavírejte spojenectví a vytvářejte si nepřátele. Na cestě se setkáte s historickými osobnostmi, mýtickými postavami a s dalšími, kteří budou mít vliv na váš osud. Tato nečekaná setkání vdechnou život do příběhu.

Více možností jak hrát

Je několik možností, jak prozkoumat Řecko. Vybrat si můžete mezi hlavními misemi nebo příběhovými bočními úkoly, když se budete snažíte odhalit záhady a tajemství této posvátné země. Vaše rozhodnutí ovlivňují svět kolem vás. Hra nabízí více než 30 hodin dialogů s možností výběru odpovědi a několik možností ukončení hry.

Žoldáci

Pokud uděláte něco nelegálního, může být na vaši hlavu vypsána odměna. V tom okamžiku vás žoldáci začnou pronásledovat. Když je objevíte, budete o nich vědět důležité informace včetně polohy, výstroje a schopností. S těmito informacemi se můžete rozhodnout, zda s nimi začnete bojovat, zaplatíte odměnu za vaši hlavu nebo utečete. Pokud zabijete žoldáky, kteří vás loví, na jejich místo nastoupí další.

Bojové umění

Ukažte vaše schopnosti bojovníka a zapojte se do jednoho z nejsmrtelnějších konfliktů té doby, Peloponéské války. Zažijte epické střety mezi Spartou a Athénami ve velkých bitvách, kde proti sobě bojují dva znepřátelené tábory. Každý z nich má 150 bojovníků. Najděte nezmapovaná místa, odkryjte skryté poklady nebo se probojujte přes celé flotily v námořních bitvách. Přizpůsobte vzhled vaší lodi a vylepšujte její zbraně tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Najímejte nové členy posádky s jedinečnými schopnostmi, kteří budou nejvíce vyhovovat vašemu způsobu námořního boje.

Vylepšování postavy

Zkoumejte, lovte, zabíjejte žoldáky, dokončujte hlavní úkoly i vedlejší aktivity, abyste zvýšili vaši úroveň a vyrovnali se tak vašim soupeřům. Odemkněte různé schopnosti, které jsou rozděleny do 3 kategorií. Tím si vytvoříte vlastní jedinečný bojový styl s množstvím speciálních schopností. Kromě toho budete mít k dispozici více než 100 zbraní. Ochránit se můžete pomocí výstroje z různých zbrojních setů. Každá zbraň a část výstroje zlepší vaši odolnost v boji.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma PC
  • Typ hry Adventury
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: DVD
Titulky: české
Platforma: PC
Typ hry: Adventury
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 140 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: USPC00093

Všechny parametry

Recenze Assassins Creed Odyssey PC hra

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Roland, 07.3.2019

patří mezi velmi dobré hry

  • výborná

Příslušenství k Assassins Creed Odyssey PC hra