Assassin’s Creed: Origins PS4 hra

1 699 Kč ? Ušetříte 53 % 799 Kč

Nákupem získáte 7,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra Assassin’s Creed: Origins je určena pro herní konzole Sony PlayStation 4. Vtáhne vás do tajné části historie lidstva v dalším dílu Assassin’s Creed s podtitulem Origins - napínavý příběh o vzniku Asasínskeho bratrstva a vůbec prvního Assassina. Starověký Egypt byl kdysi obrovská říše, z níž zůstaly už jen ruiny. Napínavý příběh vás přenese do egyptských časů. K cíli je třeba splnit řadu zajímavých úkolů. Napomohou vám kouzla a různé schopnosti. Tato akční hra je dodávána s českými titulky. Zobrazit celý popis

  • Sleva 53 %

Popis produktu

Prostředí starověkého Egyptu

Cestujte napříč zemí s nejrozmanitějším terénem a faunou v dějinách série Assassin's Creed. Prozkoumejte životem překypující břehy řeky Nil i žhavé pouště. Vydejte se do nezapomenutelných hrobek nebo navštivte legendární pyramidy či utkejte historické osobnosti. Vydejte se do starověkého Egypta za vlády slavné Kleopatry a sledujte začátky Assassinů. Navštivte také známou Alexandrii a jiné památky. Dechberoucí grafické zpracování vás dostane na první pohled.

Objevte začátky bratrstva

Prozkoumejte příběh zrození Bratrstva Assassinů v poutavém dobrodružném příběhu. Odehrává se více než před 2000 lety. Dostane vás zpět do minulosti a nabídne krásné grafické rozhraní s množstvím nových funkcí a schopností. Sledujte pouť Bayeka, jednoho z prvních Assassinů. Prozkoumejte ohromný svět, který je otevřen pro vás.

Propracovaný RPG systém

Vrhněte se na množství úkolů, získejte nové úrovně a odemkněte si vylepšené schopnosti. Každá úloha je sama o sobě novým příběhem a posouvá vás blíže k cíli. Vyrobte si vlastní zbraně a hrajte způsobem, který bude nejvíce vyhovovat vám. Čeká na vás poměrně nový bojový systém. Vyhrajte všechny souboje s nepřáteli a těšte se z vítězství. Systém hraní je propracovanější a zábavnější. Aktivit ve hře je mnoho, od plnění vedlejších úkolů až po jízdu na velbloudu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: DVD
Titulky: české
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnosť obsahu: násilí
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 140 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 120 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: USP400293

Všechny parametry

Recenze Assassin’s Creed: Origins PS4 hra

Hodnocení zákazníků

120 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Vladimír, 09.2.2021

František, 14.11.2018

Kevin, 29.12.2017

Příslušenství k Assassin’s Creed: Origins PS4 hra