Tyčové mixéry

Všestranný pomocník v kuchyni, který se postará o hotový kulinářský zázrak. Perfektní dip, hladkou kaši, ranní smoothie, omáčku podle vaší babičky, perfektní těsto nebo hustou krémovou polévku s ním vykouzlíte během chviličky.

Zobrazujeme 1 výsledek Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Sencor SHB 5600GG-EUE3

SENCOR SHB 5600GG-EUE3, Tyčový mixér1

Tyčový mixér, Příkon: 1200 W, Počet rychlostí: 20, Ergonomická rukojeť, Pulzní spínač, Barva: zelená


1 319 Kč

O kategorii

Tyčový mixér se postará o dokonalou jemnost

Tyčový mixér za vás v kuchyni odpracuje tu nejtěžší práci. Bramborová kaše už bez jeho pomoci nikdy nebude tak sametově hladká, stejně jako zeleninová polévka nebude plná nerozmixovaných kousků. Tyčový mixér je zkrátka všestranný pomocník, bez kterého už nedáte ani ránu. Hrudky nechte daleko v minulosti!

Zaměřte se především na rychlost a sílu

Při výběru svého nového tyčového mixéru se zaměřte především na jeho výkon. Pokud chcete tyčový mixér, který bude skutečně odolný a poradí si s většinou jídel, které před něj postavíte, omrkněte nejprve jeho sílu a rychlost. Například tyčový mixér RITTER VERTICO 7 PLUS s rychlostí až 12 000 otáček za minutu nebo tyčový mixér WMF Lineo 4v1 s rychlostí až 13 000 otáček za minutu (což zhruba odpovídá rychlosti auta jedoucího po dálnici ve 125 km/h) si poradí nejen s bylinkami nebo cibulí, ale i hutnými omáčkami nebo tvrdými ořechy. 

Dále záleží na tom, jaké využití pro svůj mixér plánujete. Svůj výběr nemusíte omezit pouze na samostatné tyčové mixéry. Omrkněte i tyčové mixéry s příslušenstvím, které vám poskytnou více možností. Kromě ponorného mixéru s řadou nástavců mezi příslušenstvím často najdete i různě velké nádoby či šlehací metlu, takže mezi vámi a vašimi oblíbenými recepty už nebude stát žádná překážka.