Tyčové a ruční vysavače Zobrazit popis

Jsou menší, lehčí, skladnější a lépe se s nimi manipuluje. Seznamte se s tyčovými a ručními vysavači. S nimi vám úklid půjde mnohem rychleji od ruky. Vysypala se vám rýže při vaření nebo jste převrhli květináč? Stačí pár pohybů a stejně rychle, jak nepořádek vznikl, je i uklizený. Za chvíli už si ani nevzpomenete, že se něco stalo.

Produkty

Stačí jeden neopatrný pohyb, šup a mouka je na zemi. Pokud máte doma navíc malé dítě nebo domácího mazlíčka, může být podobných situací i několik za den. Nicméně pokud se jedná o rychlý úklid, jsou tyčové a ruční vysavače opravdu skvělí pomocníci.

Tyčový vysavač: Praktický a rychlý pomocník

Tyčové vysavače jsou ideální pro rychlý a průběžný úklid celé domácnosti. Manipulace s ním je totiž velmi jednoduchá a zvládnete ji i jednou rukou. Tyčový vysavač tedy snadno přenesete právě tam, kde je potřeba. Většina tyčových vysavačů má už zabudovaný akumulátor. Díky němu jsou manipulace s ním a celý úklid ještě příjemnější a rychlejší.

Provozní doba na jedno nabití se u tyčového vysavače nejčastěji pohybuje okolo 30 minut. Extrémně výkonné tyčové vysavače ale mohou vydržet i déle než hodinu.

Ruční vysavač: Malý pomocník na malé katastrofy

Ruční vysavače oceníte hlavně při různých drobných domácích nehodách. Proč vytahovat velký vysavač kvůli pár smítkům? Ruční vysavač můžete vzít do ruky během sekundy a za další dvě je vše uklizeno.

Oceňujete výhody ručních vysavačů, ale na velké nedáte dopustit? Přesně proto vznikly tyčové vysavače 2v1, které kombinují oba typy vysavačů dohromady. Tyto modely disponují malým odnímatelným ručním vysavačem, zastanou ale i větší úklid domácnosti.

A že i vysavač umí vytírat, to víte? Pokud je pro vás tahání kbelíků s vodou náhrada posilovny, vězte, že na své fyzičce můžete zapracovat i lepším způsobem a vytírání nechat na tyčový vysavač s mopem. Tyto modely kombinují funkce vysávání a vytírání. Obě aktivity tak zvládnete bez námahy jednou rukou a za poloviční čas.