Twinkly DOTS 60 LED 3 m černý světelný pásek


Vnější použití: Ne, Barva světla: proměnná Více info


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 20 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Dekorativní světelný pásek Twinkly TWD060STP-B o délce 3 m je vhodný pro vnitřní použití. Obsahuje 60 světel RGB LED, která lze ovládat pomocí mobilní aplikace.

Vlastnosti světelného pásku Twinkly DOTS

  • 60 LED světel

  • Délka řetězu 3 m

  • Bluetooth + WiFi

  • Ochrana IP20

  • Délka napájecího kabelu 2 m

  • Barva kabelu černá

  • Napájení USB

Prozkoumejte svět chytrého dekorativního osvětlení Twinkly

Vytvoří požadovanou atmosféru v každé místnosti. Prozkoumejte tuto jedinečnou aplikaci a vytvářejte s ní efekty nebo animace přímo ze svého chytrého telefonu. S dekorativním osvětlením od společnosti Twinkly si můžete svůj prostor vyzdobit podle libosti.

Nekonečná oáza možností

Světelný pás LED Twinkly Dots vhodný pro vnitřní použití je dlouhý 3 metry. Díky snadnému nastavení můžete zařízení nainstalovat kamkoli. Pro snadnější instalaci a lepší přilnavost můžete použít přiložené lepicí podložky.

Kreativita, která nezná hranic

Díky mobilní aplikaci můžete vytvářet samostatná nastavení pro každou žárovku zvlášť. Díky tomuto individuálnímu nastavení můžete vytvářet nespočet jedinečných efektů, barevných přechodů a animací.

Převzít kontrolu

S mobilní aplikací Twinkly budete mít své chytré osvětlení plně pod kontrolou. Můžete si vybrat z dostupných efektů, přizpůsobit si je nebo vytvořit zcela nové. Spárujte světelný pásek Twinkly s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant a ovládejte jej jednoduše hlasem, abyste vytvořili osvětlení podle svých představ.

Vytvořte velkolepé herní prostředí

Díky revoluční technologii posouvá světelný pásek Dots hraní počítačových her o úroveň výš. Díky integraci Razer Chroma TM RGB a OMEN Light Studio získáte dokonalý vícesmyslový herní zážitek. Dots je vůbec první plně přenosný produkt společnosti Twinkly s napájením přes USB, který je ideální pro připojení k hernímu zařízení. Nechte se vtáhnout přímo do herní akce a zažijte zcela jedinečnou atmosféru epických rozměrů.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vnější použití Ne
Barva světla proměnná

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Twinkly DOTS 60 LED 3 m černý světelný pásek

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno