Tucky 21W chytrý teploměr a monitor polohy 2v1


Teploměr, Typ teploměru: Kontaktní, Určení teploměru: Univerzální, Smart ovládání mobilem, Počet paměťových míst: 12, Funkce paměti, Přesnost: 0,1, Hmotnost: 80 g. Více info


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrý teploměr a monitor polohy 2 v 1 Tucky 21W je certifikované medicínské zařízení, které nabízí jednoduché a praktické používání. Stačí ho nalepit monitorované osobě pod pravou paži a bude přesně měřit jeho teplotu každou minutu. Měření bude posílat na vaše iOS/Android zařízení. Teplotu tak můžete neustále monitorovat až do vzdálenosti 10 metrů, nebo přidáním dalšího zařízení na neomezenou vzdálenost. Tucky je vhodný pro použití 24 hodin denně ve dne i v noci a na jedno nabití vydrží fungovat až 5 dní. Je ideální pro všechny věkové kategorie, zejména pro děti, imobilní lidi a seniory.

Chytrý teploměr a monitor polohy 2 v 1 Tucky 21W

 • Šikovný teploměr s funkcí sledování polohy
 • Nepřetržité monitorování teploty každou minutu celých 24 hodin
 • Přesnost ± 0,1 °C
 • Notifikace na chytrý telefon při zvýšení teploty, monitorování na dálku
 • Rozšířená funkce sledování polohy dítěte při spánku - notifikace při změně polohy dítěte
 • Nerušené měření teploty při spánku nemocných
 • Pro všechny věkové kategorie, ideální pro děti, imobilní lidi a seniory
 • Patentovaná technologie s certifikátem medicínského zařízení

Nepřetržité monitorování teploty

Teploměr Tucky provádí měření teploty každou minutu s přesností ± 0,1 °C (24 hodin). Jednoduše nalepíte pohodlné, tenké a pružné náplasti Tucky pod pravé podpaží a můžete přes aplikaci nepřetržitě sledovat vývoj teploty nemocné osoby. Náplasti jsou zdravotně nezávadné a jemné pro aplikaci na citlivou dětskou pokožku. Pokud dojde k výraznému zvýšení teploty, budete okamžitě upozorněni varováním o horečce na vašem chytrém telefonu.

Sledování v reálném čase z neomezené vzdálenosti

Tucky je vybaven technologií "Bluetooth Low Energy" s dosahem až do vzdálenosti 10 metrů (v závislosti na překážkách). Pokud se nacházíte mimo tento rozsah, záznam měření teploty se synchronizuje v certifikovaném zdravotnickém "cloudu", což vám umožní bezpečný přístup k vašim datům v reálném čase a uchová v paměti všechna dosavadní měření. Při použití druhého zařízení s Bluetooth je dosah neomezený, kdy se v místnosti, nebo v dosahu ponechá jedno chytré zařízení pro přenos dat do aplikace přes cloud. Přes druhé chytré zařízení (smartphone, tablet) budete následně moci monitorovat teplotu na prakticky neomezenou vzdálenost.

 • Vyzařování vln je cca 1 000× nižší než u chytrého telefonu nebo 250× nižší než u běžné dětské chůvičky.

Aplikace vybavena praktickými funkcemi

Chytrý teploměr a monitor polohy Tucky vám umožňuje sledovat průběh teploty vaší rodiny pomocí jednoduché a intuitivní aplikace. Tucky je ideální pro všechny věkové kategorie a upozorní vás v reálném čase, kdy teplota vašich blízkých překročí stanovené limity. Limit upozornění můžete nastavit. Na jeden uživatelský účet můžete nastavit až 12 profilů, které jsou samostatné a uchovávají nezávislé naměřené hodnoty. V aplikaci si můžete dělat poznámky o pacientech, například kdy usnuli, kdy dostali léky a podobně.

Monitorování polohy dítěte

Tucky umožňuje sledovat polohu vašeho dítěte při spánku a upozorní vás, pokud změní polohu a obrátí se na břicho. Tato funkce je určena hlavně pro novorozence a kojence u kterých je spánek na bříšku spojován se syndromem náhlého úmrtí.

Provoz až 5 dní

Tucky vydrží v provozu až 5 dní a nabíjí se za 1,5 hodiny.

Medicínsky certifikované zařízení

Tucky je certifikován jako zdravotnický produkt Evropské unie CE (Class IIa medical device ISO13485 a Cofepris). Poskytnuté data jsou synchronizována a chráněna ve francouzském certifikovaném cloudu zdraví.

 • Vyrobeno z materiálů splňujících požadavky pro biokompatibilní lékařský stupeň TPE tak, aby byl produkt vhodný i pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou.

Obsah balení:

 • 1× Tucky teploměr a monitor polohy
 • 5× aplikační nálepka (náhradní nálepky jsou dostupné i samostatně)
 • 1× USB nabíjecí kabel
 • Návod

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart (ovládání mobilem) Ano
Počet paměťových míst 12

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tucky 21W chytrý teploměr a monitor polohy 2v1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi