Trustmaster TS-XW Racer Racer


Pro zařízení: Xbox One, Pro operační systém: Windows,


Cena 18 899 Kč

188,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Volant a pedály Trustmaster TS-XW představuje repliku volantu Sparco P310 Competition v 1 : 1 míře. Sada je určena pro Xbox One a Windows na PC. Disponuje 40wattovým servomotorem s chladičem systému Motor Cooling Embedded. Je schopen pokrýt intenzivní zátěž během dlouhotrvajících závodů bez poklesu výkonu. Dvojitý systém řemenů a řemenice s osou vybavenou kuličkovými ložisky umožňují nastavení úhlu otáčení až do 1 080 °. 3 velké, pevné a nastavitelné pedály jsou vyrobeny z kovu. Napájecí zdroj Turbo Power s designem bez žeber má účinnost 86 % a zabudovaný chladicí systém.

Spolupráce Trustmaster a Sparco

Společnost Trustmaster představuje závodní volant TS-XW Racer Sparco P310 Competition Mod jako jejich první milník spolupráce. Je výsledkem kombinací pokročilých technologií, jako jsou výkonný 40wattový bezkomutátorový servomotor, chladicí systém Motor Cooling Embedded a napájecí zdroj Turbo Power. Celý set je oficiálně licencovaný pro Xbox One a Windows.

Realistický design volantu

Průměr 31,5 cm repliky volantu Sparco P310 Competition v míře 1 : 1 má ve výbavě ergonomickou konstrukci. Perfektně se přizpůsobí všem závodním hrám, jako jsou GT, F1, NASCAR, Indy, silniční závody a jiné. Odnímatelný volant Sparco s kovovým štítkem uprostřed a potahem z pravé semišové kůže se postará o realistický zážitek. K dispozici má 2 velké řídicí páky, dotykové spínače, 12 akčních tlačítek a jeden dvousměrný pad s funkcí tlačítka.

Servomotor Force Feedback

40wattový bezkomutátorový motor TS-XW Racer poháněný Force Feedback poskytuje neuvěřitelnou rychlost. Od dlouhých táhlých zatáček (Stall) až po super citlivé kličkování (Dynamic), nabízí různé režimy nastavení citlivost. Chladicí systém Motor Cooling Embedded udržuje dynamiku nového motoru a zajišťuje, že se motor nepřehřívá a současně udržuje tichý chod. Ve výbavě má ​​zabudovaná tlačítka s praktickými funkcemi a nastavitelný rozsah otáčení od 270° do 1 080°. Dvojitý systém řemenů a kladek obsahuje nápravu zajištěnou kovovými kuličkovými ložisky.

Pedálová sada

Pedály a vnitřní součásti jsou vyrobeny ze 100% kovu a vybaveny jsou Conical Rubber Brake Mod s ultra progresivním odporem na konci dráhy pedálu. K dispozici mají plně nastavitelnou výšku, náklon a roztoč.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro zařízení Xbox One
Pro operační systém Windows

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Trustmaster TS-XW Racer Racer

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno