Trust GXT 850

Patříte k nadšencům her? V tom případě si pořiďte tuto špičkovou herní klávesnici Trust GXT 850. Celkový dojem ze hry i procítění bude intenzivnější. Zaujme Vás nejen svým efektním podsvícením, ale i 10 antighostingovými tlačítky a 12 klávesy pro přístup k multimediálním funkcím. Kvalitní konstrukce i větší hmotnost zaručují stabilitu i pohodlné používání po celou dobu. Kompatibilní je s operačním systémem Windows 10, 8, 7, Vista. Plnou velikost kláves i numerickou část oceníte i mimo hraní, tedy například při surfování na internetu nebo při psaní. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 29 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Trust GXT 850

Tato herní klávesnice Vás už na první pohled zaujme svou konstrukcí i rozložením kláves. Větší hmotnost zaručuje stabilitu po celou dobu hraní, přičemž barevné podsvícení působí mimořádně efektně a dotváří celkový dojem. 10 antighostingových tlačítek a odezvu 8 ms ocení každý zanícený hráč. Bez pochyb uvítáte i 12 kláves s přístupem k multimediálním funkcím.

Klávesy

Skvělý herní zážitek umocňuje i podsvícení, které při herních klávesnic prostě nesmí chybět. Právě tento model se vyznačuje tříbarevným podsvícením s možností nastavení jasu. I ve tmě si můžete užívat svou oblíbenou hru. Jsou plné velikosti, čímž je i psaní opravdu velmi pohodlné.

Rozložení

Tak jak je to zvykem i při jiných klávesnicích, hlavní blok je vybaven klávesami ve standardním rozložení a slouží pro psaní. Po pravé straně se nachází numerická část, se kterou je zadávání číslic mnohem rychlejší a komfortnější. Pro další funkce budete využívat navigační tlačítka, popřípadě 12 multimediálních tlačítek.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Podsvícení Ano
  • Podporovaný OS Windows
  • Provedení Kabelové
  • Ergonomické provedení Ne
  • Programovatelné klávesy Ne
  • Odolné vůči postříkání Ne

Další vlastnosti

Značka: Trust
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 173 mm
Výška: 447 mm
Hmotnost: 1304 g
Hloubka: 39 mm

Obsah balení

Obsah balení: "- Klávesnice - Návod k použití - Herní nálepka"

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ano
Programovatelné klávesy: Ne

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ne

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ne

Ostatní

Kód produktu: 21632

Všechny parametry

Recenze Trust GXT 850

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Trust GXT 850