Trust GXT 38 2.1 Subwoofer Speaker Set 19023 reproduktory


PC reproduktor, Typ soustavy: 2.1, Frekvence od: 45 Hz, Frekvence do: 20000 Hz, Frekvence subwooferu od: 45 Hz, Frekvence subwooferu do: 130 Hz, Celkový výkon: 60 W, CINCH, 3,5 mm jack, Povrch: lesklý, černá. Více info


Cena 1 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 17 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Sestava 2.1 herních reproduktorů Trust TRUGXT38 se subwooferem a celkovým výkonem 60 W RMS (maximální výkon 120 wattů) je charakteristické ohromujícími basy, vysoce kvalitním zvukem a impozantním herním designem. Díky kvalitnímu zvuku se tato soustava výborně hodí pro poslech hudby, sledování filmů i hraní her. Úroveň basů můžete nastavit samostatně přesně podle svých představ ovladačem na boku subwooferu.

Reprosoustava GTX 38 2.1 Ultimate Bass – Trust

Ohromující basy, vysoce kvalitní zvuk a impozantní herní design: to vše nabízí reprosoustava GXT 38 Ultimate bass, která změní vaše zážitky ze hry. Mohutné výbuchy při akčních hrách, řvoucí motory automobilů a motorek i kvalitní hudba a zvukový doprovod filmů. Reprosoustava GXT 38 není určena jen pro hraní na počítači. Lze ji připojit i ke konzolím PlayStation, Wii a Xbox nebo třeba k televizoru.  

Jedinečný zvuk s hutnými basy

Systém GXT 38 dosahuje maximálního výkonu 120 W, což stačí na vytvoření „zvukové stěny“. Součástí sady je velký dřevěný subwoofer se 7palcovým reproduktorem, který vytváří mocné basy, které doslova cítíte. Satelitní reproduktory produkují zvuk optimální kvality ve středním a vysokém pásmu. Ovladačem na boku subwooferu můžete samostatně upravit míru basů a připravit si tak zvuk podle svých představ. Díky kvalitnímu zvuku se tato soustava výborně hodí k poslechu hudby, sledování filmů i hraní her.

Herní design

Reproduktor je robustní konstrukce s výrazným červeným dekorem: kromě vynikajícího zvuku tedy nabízí i skvělou pastvu pro oko každého hráče. Také mřížka subwooferu působí velice efektně a v kombinaci s lesklými satelity bude ozdobou každé herní sestavy! 

Jednoduchost použití

Soustavu snadno připojíte k počítači standardním 3,5mm konektorem. Dodaným kabelem lze soustavu připojit kromě počítače také k herním konzolím Playstation 3, Wii a Xbox 360. Hlasitost můžete snadno ovládat dodaným kabelovým dálkovým ovládáním. Kromě toho můžete dálkové ovládání použít také k připojení sluchátek nebo dalšího přehrávacího zařízení, jako např. MP3 přehrávače, smartphonu nebo tabletu. Úroveň basů můžete nastavit samostatně přesně podle svých představ ovladačem na boku subwooferu.

Inteligentní řízení spotřeby

Za účelem úspory energie přejde reprosoustava automaticky do pohotovostního režimu, když není používána přibližně jednu hodinu. Jakmile začne připojené zařízení opět hrát, reprosoustava se automaticky uvede do provozu.

Maximální výkon 120 W, impozantní design a kompatibilita s PC, PS3, Wii a Xbox 360: reprosoustava GXT 38 2.1 Ultimate Bass je vynikajícím doplňkem každé herní sestavy!

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ rozhraní reproduktoru 3,5 mm
Celkový výkon 60 W
Bezdrátové Ne
Typ soustavy 2.1
Aktivní Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Trust GXT 38 2.1 Subwoofer Speaker Set 19023 reproduktory

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Libuše

9. 11. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Výrobek je skvělý
  • Reprosouprava má vynikající zvuk při své relativně malé velikosti.
  • Nákup byl zdařilý.
  • Taktéž desain výrobku v černé barvě je zdařilý
  • Poměr kvality a ceny je velmi dobrý
  • Libuše Kubelová
  • ne

tento výrobek doporučuji