Trust GXT 252 Emita+

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 35,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Mikrofon Trust GXT 252 emituje + představuje profesionální USB studiový mikrofon s nastavitelným ramenem a vysoce přesným kardioidním záznamem. Je vhodný pro streamování, podcasting, hlasové přenosy a nahrávání akustické hudby. K počítači jej připojíte prostřednictvím USB konektoru a díky podpoře Plug and Play můžete okamžitě pracovat na libovolném počítači a notebooku. Nabízí kardioidní záznamový režim pro vysoce přesné nahrávání a čistý zvuk bez šumu. Mikrofon je vybaven nastavitelným stojanem, který vám umožní umístění do vámi preferované polohy. V balení se nachází nárazový držák, velký pop-filtr a stativ. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Studiový mikrofon

Díky kardioidnímu záznamovému režimu vytvoříte vysoce přesné nahrávky s čistým zvukem bez šumu na pozadí. Teplá, bohatá a čistá reprodukce zvuku vám umožní zachytit hlasové vokály a tóny z akustických nástrojů. Mikrofon Trust GXT 252 Emita+ je vhodný pro podcasty, hlasové hovory, streamování na YouTube, Twitch a Facebook či nahrávání hudby v malém studiu. S mikrofonem nahrajete kvalitní záznamy na profesionální úrovni.

Digitální připojení

Mikrofon Trust GXT 252 Emita+ připojíte k počítači nebo notebooku prostřednictvím kabelu s USB konektorem. Toto digitální rozhraní zaručuje přesnou reprodukci mluveného slova či hudby do počítače. Podporuje i technologii Plug and Play, která umožní okamžité používání ihned po připojení mikrofonu do počítače. Je kompatibilní s operačním systémem Windows 10, 8, a 7.

Pohodlné používání

Nastavitelná stojanová svorka na umístění mikrofonu zajistí nastavení vámi preferované polohy. Díky tomuto stojanu nemusíte natahovat hlavu za mikrofonem a můžete si ho nastavit podle vašich požadavků do výšky, která je pohodlná pro vás. V balení se nachází také špičkový nárazový držák, velký pop-filtr a stativ pro komfortní používání.

Obsah balení:

  • Mikrofon
  • USB kabel
  • Pop-filtr
  • Pěnový obal
  • Nárazový držák
  • Nastavitelné rameno
  • Stativ
  • Manuál

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Trust

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 114 mm
Výška: 417 mm
Délka: 39 mm
Hmotnost: 588 g

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 18-21000
Citlivost: 35 db

Konektivita

Délka kabelu: 2,9 m
Připojení mikrofonu: USB
Bezdrátové: Ne

Mikrofon

Typ mikrofonu: kondenzátorový

Další parametry

Stojan: Ano

Ostatní

Kód produktu: 22400

Recenze Trust GXT 252 Emita+

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se