TrueLife NannyTone VM1

Zobrazit

 • Doprava zdarma
 • 12 % zpět na Věrnostní kartu
 • Sleva 17 %

Maximální dosah: 500 m, Varování umíst.mimo dosah: Ano, Kontrolky úrovně zvuku: Ano, Automat.volba kanálů: Ano,


Cena 1 069 Kč

Sleva 17 % z ceny doporučené výrobcem: 1 286,03 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 128,28 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1 je nejspolehlivějším spojením s vaším dítětem, které je právě v jiné místnosti. Ať už spí nebo se hraje ve svém pokojíčku, můžete ho slyšet díky praktické rodičovské jednotce chůvy, kterou můžete mít stále u sebe. Díky obousměrnému přenosu zvuku můžete k dítěti kdykoliv promluvit. Chůva má výborný dosah až 500 m. Příjemné noční světlo chůvy pomůže vytvořit klidnou atmosféru a nechybí ani uklidňující ukolébavky.

TrueLife NannyTone VM1

 • Dosah: 500 m
 • Obousměrný přenos zvuku
 • Spolehlivý přenos a stabilní signál
 • Přehledný dispej
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Úsporný režim VOX
 • Noční lampička
 • Monitoring teploty v místnosti
 • 6 ukolébavek
 • Detekce nízkého signálu
 • Výdrž baterie až 40 hodin

 

Stále pod kontrolou

Truelife NannyTone VM1 je digitální audio chůvička s obousměrným přenosem zvuku, zabudovaným teploměrem a noční lampičkou. Chůvičku oceníte nejen doma, ale i na cestách. Dětskou jednotku můžete napájet nejen ze zásuvky a powerbanky ale i z obyčejných baterií. Rodičovská jednotka je pak vybavená 3 dobíjecími bateriemi v základním balení. Díky spolehlivému přenosu signálu s dosahem až 300 metrů máte své dítě vždy pod dohledem a neunikne vám jediné zasmání nebo škytnutí. Systém Push to Talk vám navíc umožňuje na dítě kdykoli mluvit z vedlejší místnosti pouhým stisknutím tlačítka.

Přehledný displej

Displej rodičovské jednotky je jednoduchý a výborně čitelný, k intuitivnímu ovládání chůvičky slouží jen 4 tlačítka. Můžete tak okamžitě reagovat na potřeby svého miminka, ať už chcete rozsvítit noční světlo, zkontrolovat teplotu nebo přehrát uklidňující melodii.

Push to talk

NannyTone neslouží jen k odposlouchávání zvuků vycházejících z pokojíčku vaší ratolesti. Funkce push to talk zajišťuje obousměrný přenos zvuku. A tak, když je to potřeba, můžete své dítě uklidnit vlastním hlasem z místa, kde zrovna sedíte.

Ideální na cesty

Dětská jednotka si díky micro USB rozumí se zásuvkou i powerbankou, a navíc je možné ji napájet i z obyčejných AAA baterií. To vše s garancí 100% bezpečí pro vašeho drobečka. Rodičovská jednotka je zase vybavena třemi dobíjecími bateriemi v základním balení. Společně s úsporným VOX režimem je tak NannyTone VM1 ideální chůvičkou na cesty.

Dosah až 500 metrů

Dětskou jednotku zapnete a umístíte k miminku. Rodičovskou jednotku máte u sebe. Přenos zvuku funguje spolehlivě až do vzdálenosti 500 metrů. Můžete tak být v klidu třeba i během posezení s přáteli na terase, když dítě zrovna spí.

Dlouhá výdrž baterie a úsporný režim VOX

Baterie chůvičky NannyTone vydrží až 40 hodin díky úspornému režimu VOX, do kterého se chůvička sama přepne, když dítě spí. Při zaznamenání zvuku se znovu aktivuje.

Night light

Dětská jednotka je opatřena malou noční lampičkou, kterou můžete snadno ovládat pomocí tlačítka žárovičky na rodičovské jednotce.

Spolehlivý přenos a stabilní signál

Oproti ostatním chůvičkám NannyTone není nutné napájet ze sítě. Díky silné baterii a spolehlivému signálu se s rodičovskou jednotkou můžete bez obav pohybovat i mimo zdroj napětí.

Monitoring teploty v místnosti

Nemusíte se bát, že miminku bude zima, nebo naopak horko. Aktuální teplotu v dětském pokojíčku můžete kdykoli zkontrolovat na displeji chůvičky.

Výběr ze 6 ukolébavek

Kromě obousměrného audia, díky kterému můžete dítě utišit vlastním hlasem, můžete dítěti přehrát i jednu ze šesti uklidňujících melodií.

Detekce nízkého signálu

V případě ztráty signálu z důvodu velké vzdálenosti od dětské jednotky budete upozorněni blikáním ikony signálu na displeji rodičovské jednotky, případně výstražným tónem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální dosah 500 m
Varování umíst.mimo dosah Ano
Kontrolky úrovně zvuku Ano
Automat.volba kanálů Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze TrueLife NannyTone VM1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Martin

6. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • delší výdrž baterie než u konkurence + možnost napájení powerbankou
 • u powerbanky nesmí být nějaké chytré hlídání jelikož má chuvička malý odběr a "chytřejší" powerbanky nepoznaji že je odebíráno z baterie a vypnou se

celková spokojenost delší výdrž než konkurence