TrueLife AquaFloss Station

2 499 Kč ? Ušetříte 40 % 1 499 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 14,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Ústní sprcha TrueLife AquaFloss Station je skvělým pomocníkem pro kompletní ústní hygienu, kterou si můžete dopřát v pohodlí domova. Objem nádržky 600ml na vodu nebo ústní vodu pro extra svěžest a hygienu. Tryska má 10 úrovní tlaku pro odstraňování zubního plaku. V balení naleznete hned dvě výměnné trysky pro každého člena v domácnosti. Na nádržce si přepínáte úroveň tlaku a přímo na trysce máte tlačítko pro přerušení čištění. Hlavice trysky je otočná o 360 ° C a díky tomu se dostane i do těžko přístupných místo ve vašich ústech. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 40 %

Popis produktu

Ústní sprcha TrueLife AquaFloss Station

 • Objem nádržky: 600 ml
 • Nastavitelný tlak: 30 až 125 PSI
 • Počet trysek v balení: 2
 • Voděodolnost sprchy: IPX3
 • Hmotnost: 0,7 kg

Krásný úsměv

Dejte svému úsměvu sebevědomí. Dokonalý úsměv, zdravé zuby a dásně bez práce díky ústní sprše TrueLife AquaFloss Station. Zbaví vás zdlouhavého čištění mezizubních prostor. Jeho tryska mísí vzduch s kapkami vody a tento čistící proud prožene pod tlakem mezi vaše zuby. Výsledkem je perfektní hygiena, prevence kazů i onemocnění dásní a dlouhotrvající pocit svěžesti. To vše bez otravných zubních nití.

I čištění může být zábava

Ústní sprcha TrueLife AquaFloss Station zaručí jednoduché čištění a oproti zdlouhavému čištění mezizubními kartáčky vás bude ještě bavit. Jednoduše si trysku vložíte do úst, zvolíte optimální tlak a za minutu budou vaše zuby a dásně hygienicky čisté.

Dokáže to co kartáček ne

Ani běžná ani elektrický zubní kartáček nedokáže odstranit veškerý povlak a bakterie z mezizubních prostor. Právě na tato místa je TrueLife AquaFloss Station specialista - pod tlakem do nich vhání proud vzduchu a vody a tím účinně čistí všechny špatně přístupné části vašich úst a odstraňuje plak.

Prevence namísto návštěvy zubaře

TrueLife AquaFloss Station vám ušetří čas, bolest i peníze za zubaře. Stači jen do nádržky nalít obyčejnou vodu nebo použít ústní vodu. Ta vám zajistí ještě více svěžesti a dodatečnou ochranu před škodlivými bakteriemi.

Potěší celou rodinu

Jeho bohaté příslušenství TrueLife AquaFloss Station může využívat celá rodina. V základním balení naleznete hned dvě čisticí trysky, které lze uschovat ve věku nádržky.

Vlastnosti

 • Velikost nádržky - Do nádržky můžete nalít obyčejnou vodu nebo použít vodu ústní pro extra svěžest a hygienu. Objem 600 ml vám vystačí hned na několik čištění.
 • 10 úrovni tlaku - Tryska má 10 úrovní tlaku, pod kterými vstřikuje směs kapek vody a vzduchu do úst. Jednoduše tak zvolíte optimální sílu, případně si necháte poradit od stomatologa.
 • 2 trysky v balení - Naši ústní sprchu může používat celá rodina najednou. V balení naleznete hned dvě výměnné trysky pro každého člena v domácnosti.
 • Otočná hlavice 360 ​​° C - Hlavice trysky je otočná kolem dokola a jednoduše se tak dostane i do těžko přístupných místo ve vašich ústech.
 • Tlak 30 až 125 PSI - Dostatečný tlak nové tepové modelace dokáže spolehlivě rozrušit a odstranit plak, stejně jako očistit dásně od škodlivých bakterií.
 • Pohodlné ovládání - Na nádržce si během procesu přepínáte úroveň tlaku a přímo na trysce máte tlačítko pro přerušení čištění.
 • Jistota kvality - S výrobky TrueLife máte jistotu, že kupujete produkt s garantovanou kvalitou pro bezpečné a kvalitní používání i v oblasti dentální hygieny.
   

Parametry produktu

Základní parametry

 • Objem 600 ml
 • Regulace tlaku vody Ano

Další vlastnosti

Značka: Lamax
Objem: 600 ml
Regulace tlaku vody: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 15,5 cm
Hmotnost: 700 g
Výška: 21,5 cm
Hloubka: 13,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: 1x manuál

Ostatní

Kód produktu: TLAQFLST

Všechny parametry

Recenze TrueLife AquaFloss Station

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TrueLife AquaFloss Station