TrueLife AquaFloss Station

Zobrazit


Objem: 600 ml, Regulace tlaku vody: Ano,


Cena 1 499 Kč

Sleva 40 % z původní cena: 2 499 Kč Zobraziť nápovědu

14,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Ústní sprcha TrueLife AquaFloss Station je skvělým pomocníkem pro kompletní ústní hygienu, kterou si můžete dopřát v pohodlí domova. Objem nádržky 600 ml na vodu nebo ústní vodu, pro extra svěžest a hygienu. Tryska má 10 úrovní tlaku pro odstraňování zubního plaku. V balení naleznete hned dvě výměnné trysky pro každého člena v domácnosti. Na nádržce si přepínáte úroveň tlaku a přímo na trysce máte tlačítko pro přerušení čištění. Hlavice trysky je otočná o 360 °C a díky tomu se dostane i do těžko přístupných místo ve vašich ústech.

Ústní sprcha TrueLife AquaFloss Station

 • Objem nádržky: 600 ml
 • Nastavitelný tlak: 30 až 125 PSI
 • Počet trysek v balení: 2
 • Voděodolnost sprchy: IPX3
 • Hmotnost: 0,7 kg

Krásný úsměv

Dejte svému úsměvu sebevědomí. Dokonalý úsměv, zdravé zuby a dásně bez práce díky ústní sprše TrueLife AquaFloss Station. Zbaví vás zdlouhavého čištění mezizubních prostor. Jeho tryska mísí vzduch s kapkami vody a tento čisticí proud se prožene pod tlakem mezi vaše zuby. Výsledkem je perfektní hygiena, prevence kazů i onemocnění dásní a dlouhotrvající pocit svěžesti. To vše bez otravných zubních nití.

I čištění může být zábava

Ústní sprcha TrueLife AquaFloss Station zaručí jednoduché čištění a proti zdlouhavému čištění mezizubními kartáčky vás bude ještě bavit. Jednoduše si trysku vložíte do úst, zvolíte optimální tlak a za minutu budou vaše zuby a dásně hygienicky čisté.

Dokáže to, co kartáček ne

Ani běžný, ani elektrický zubní kartáček nedokážou odstranit veškerý povlak a bakterie z mezizubních prostor. Právě na tato místa je TrueLife AquaFloss Station specialista - pod tlakem do nich vhání proud vzduchu a vody a tím účinně čistí všechny špatně přístupné části vašich úst a odstraňuje plak.

Prevence namísto návštěvy zubaře

TrueLife AquaFloss Station vám ušetří čas, bolest i peníze za zubaře. Stači jen do nádržky nalít obyčejnou vodu nebo použít ústní. Ta vám zajistí ještě více svěžesti a dodatečnou ochranu před škodlivými bakteriemi.

Potěší celou rodinu

Jeho bohaté příslušenství TrueLife AquaFloss Station může využívat celá rodina. V základním balení naleznete hned dvě čisticí trysky, které lze uschovat ve víku nádržky.

Vlastnosti

 • Velikost nádržky - Do nádržky můžete nalít obyčejnou vodu nebo použít vodu ústní, pro extra svěžest a hygienu. Objem 600 ml vám vystačí hned na několik čištění.
 • 10 úrovní tlaku - Tryska má 10 úrovní tlaku, pod kterými vstřikuje směs kapek vody a vzduchu do úst. Jednoduše tak zvolíte optimální sílu, případně si necháte poradit od stomatologa.
 • 2 trysky v balení - Naši ústní sprchu může používat celá rodina najednou. V balení naleznete hned dvě výměnné trysky pro každého člena domácnosti.
 • Otočná hlavice 360 ​​°C - Hlavice trysky je otočná kolem dokola a jednoduše se tak dostane i do těžko přístupných místo ve vašich ústech.
 • Tlak 30 až 125 PSI - Dostatečný tlak nové tepové modelace dokáže spolehlivě rozrušit a odstranit plak, stejně jako očistit dásně od škodlivých bakterií.
 • Pohodlné ovládání - Na nádržce si během procesu přepínáte úroveň tlaku a přímo na trysce máte tlačítko pro přerušení čištění.
 • Jistota kvality - S výrobky TrueLife máte jistotu, že kupujete produkt s garantovanou kvalitou pro bezpečné a kvalitní používání i v oblasti dentální hygieny.
   

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 600 ml
Regulace tlaku vody Ano

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze TrueLife AquaFloss Station

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Marcela

30. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Po letech problemu s dasnemi mam konecne klid! Kdybych vedela, ze staci tak malo… kazdemu, kdo se rozhoduje, zda poridit, ci nikoliv, urcite doporucuji. Je prakticke, ze se da nastavit tlak vody, ja jsem postupne pridavala. Za me-naprosta spokojenost.
 • Zapory - nemam zadny.

Po natrenovani zachazeni s ustni sprchou je vse uplne perfektni.


Jan

3. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Cena/výkon.

Dobrá náhrada mezizubních kartáčků.