Truecam M9 GPS 2.5K černá


Autokamera, Rozlišení: 3,6 Mpx, Úhel záběru: 150", Max. rozlišení videa: 2560x1440 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2", Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Parkovací režim, Wi-Fi, GPS. Více info


Cena 3 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 35 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Autokamera TrueCam M9 GPS 2.5 K disponuje 2" displejem, vysokým rozlišením 2560 × 1440 px /30 sn./s/, úhlem záběru 150° a vestavěným mikrofonem (záznam zvuku). Je vybavena G-senzorem, GPS s hlášením radarů, bezdrátovým rozhraním Wi-Fi, slotem pro microSD kartu (až do 128 GB). Využít lze i parkovací režim. Nahrávání ve smyčce. Kvalitní záznamy i v noci. Je vybavena magnetickým držákem. České menu. Superkondenzátor místo klasické baterie.

Minimalistický design a Wi-Fi

Kamera TrueCam M9 zaujme kompaktním provedením s nenápadným designem. Díky malým rozměrům se vejde i za zrcadlo na předním skle. Aplikace je jednoduchá. Stačí ji připevnit na sklo pomocí magnetického držáku. S kamerou můžete komunikovat i přes Wi-Fi. Po spárování s telefonem ji můžete ovládat prostřednictvím aplikace.

Detailní záběry s úhlem 150° a záznam zvuku

Díky 2.5K rozlišení 2560 × 1440 px umožňuje kamera přesné nahrávání se zachycením všech detailů, jako jsou SPZ, lidské postavy a ostatní důležité věci. Maximální snímková frekvence 30 sn./s. O čisté zachycení zvuku během nahrávání se stará vestavěný mikrofon. Kamera je schopna nahrávat video v úhlu 150°, což je dostatečné pro pořízení obou jízdních pruhů a okolí.

Noční režim

Velký světelný rozsah zajišťuje kvalitní záznamy i v noci, takže se nemusíte obávat špatně čitelných záznamů. Hravě rozeznáte snímané osoby a zachycené SPZ. Překážkou není ani případné oslnění kamery protijedoucím autem nebo tmavé cesty. Senzor dokáže absorbovat dostatek světla pro jasné zobrazení okolí. Kamera nahrává ve smyčce a staré záběry po zaplnění paměti vymaže. Objem zachycených dat můžete rozšířit microSD kartou až do 128 GB.

GPS a upozornění na radary

Integrovaný GPS modul umožňuje snímat a zaznamenat vaši polohu a rychlost, kterou si můžete dát zobrazit i přímo ve videu. Trasu si můžete také zaznamenávat a později se podívat v aplikaci spolupracující s Google Maps a gravitačním senzorem. Pokud chcete být upozorněni na rychlostní radary, kamera vám s tím pomůže. Díky databázi více než 40 tisíc radarů a křižovatek s detekcí jízdy na červenou vás už radar nepřekvapí. Databáze je zároveň stále rozšiřována a aktualizace je zdarma.

Parkovací režim

Kameru můžete využít i jako parkovacího asistenta, který vám pomůže zaparkovat i v úzkých a nepřehledných prostorech. Stačí zařadit zpátečku a na displeji můžete vidět obraz ze zadní kamery (možno dokoupit) a couvací linky.

Superkondenzátor pro dlouhou životnost a doplňky kamery

Namísto klasické baterie disponuje kamera superkondezátorem. Ten nabízí několik výhod. Mezi hlavní patří dobrá snášenlivost teplotních výkyvů, bezpečnost při nárazu a dlouhá životnost. Kameru je třeba mít neustále připojenu ke zdroji energie. K volitelnému příslušenství kamery patří i zpětná kamera na zadní sklo s Full HD záznamem nebo polarizační filtr (nejsou součástí balení), pomocí kterého je možné odstranit nežádoucí odlesky z palubní desky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2 "
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 2560x1440
Rozlišení 3.6 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 150 °
Parkovací režim Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Truecam M9 GPS 2.5K černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi