TrueCam M5 WiFi

Autokamera TrueCam M5 WiFi v černém provedení je vybavena 2" LCD displejem. Nabízí 150° úhel záběru, Full HD rozlišení a funkci WDR. Umožňuje zaznamenat fotografie v rozlišení 12 Mpx ve formátu jpg. Podporuje paměťové karty Micro SD s kapacitou do 64 GB. Disponuje funkcemi G-senzor, natáčení ve smyčce, automatickým spuštěním, detekcí pohybu, detekce radarů a zamykáním souboru proti přepsání. Nechybí integrované Wi-Fi pro ovládání i přes telefon. (Magnetický GPS modul s detekcí radarů je třeba dokoupit samostatně). Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 14 %

Popis produktu

Full HD videa a funkce WDR

S kamerou TrueCam M5 WiFi můžete nahrávat kvalitní videa ve Full HD rozlišení (1080p) a širokým úhlem záběru 150°. Prohlížet jednotlivé záznamy z cest můžete na 2" LCD displeji. Kamera je vybavena nejen nočním režimem, ale také funkcí WDR, která zaručí plnohodnotné snímky i při ztížených kontrastních podmínkách - typickým příkladem je kontrast mezi světlem a stínem, zda noční záběry cest se světly protijedoucích vozidel. Umožňuje také rychlou úpravu jasu displeje či samotné vypnutí během nahrávání, díky čemuž si můžete ušetřit spotřebu energie. Jako jedna z mála autokamier dokáže fotografovat i během nahrávání. Pouhým stisknutím tlačítka zachytíte fotky v 12 Mpx rozlišení ve formátu jpeg.

 

G-senzor, časová smyčka a zamykání záznamů

Časová smyčka zajišťuje možnost nepřetržitého nahrávání. Ve chvíli, kdy dojde místo na paměťové kartě, je vždy přepsán nejstarší záznam. Důležité záznamy můžete zamknout, a to buď již při nahrávání, nebo zpětně a zabránit tak jejich nechtěnému přepsání. G-senzor pak v trojrozměrném prostoru zaznamenává směr Vaší jízdy, přičemž tyto údaje je možné si kdykoliv zobrazit. V případě, že dojde k nehodě, kamera to díky senzoru pozná a uzamkne aktuální záznam proti smazání. V grafu si pak můžete prohlédnout, odkud přesně náraz přišel.

 

Připojení Wi-Fi pro ovládání přes aplikaci FinalCam

Neodmyslitelnou součástí kamery je integrované připojení Wi-Fi, které vám po spárování se smartphonem nebo tabletem (Android, iOS) umožňuje dálkové ovládání pomocí aplikace FinalCam. Magnetický držák a speciální zarážka vám zaručí pevné a bezpečné uchycení kamery. TrueCam M5 Wi-Fi využívá superkondenzátor, který lépe odolává změnám teplot a vydrží déle ať klasické baterie.

Detekce rychlostních radarů

Doplňkovou funkcí je detekce rychlostních radarů, která vám ohlásí výskyt radarů a křižovatek s detekcí jízdy na červenou. (Magnetický GPS modul s detekcí radarů je třeba dokoupit samostatně). Pomocí hlasových pokynů budete také upozorněni na úseky, v nichž je třeba dbát na zvýšenou pozornost, a to volitelně i vtipnými komentáři herce Karla Zimy, což Vám cestu dokonale zpestří. Databáze obsahuje 33 tisíc míst v 36 evropských zemích a v Rusku.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 2 "
 • Wi-Fi Ano
 • GPS Ano (volitelné)
 • Dotyková obrazovka Ne
 • Vestavěný mikrofon Ano
 • Max.rozliš.videa 1920x1080
 • Rozlišení 12 Mpx
 • Úhel záběru hl.kamery 150
 • Fotorežim Ano
 • Parkovací režim Ano

Další vlastnosti

Značka: Truecam
Úhel záběru hl.kamery: 150
Počet kamer: 1

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2 "
Dotyková obrazovka: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 69 mm
Výška: 45 mm
Délka: 34 mm
Hmotnost: 64 g

Multimédia

Podporované video formáty: MP4
Podporované obraz.formáty: jpeg

Funkce

? GPS: Ano (volitelné)
G-shock senzor: Ano
Parkovací režim: Ano

Obsah balení

Obsah balení: 3M držák pro kabel

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SD

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

? Ukládací médium: micro SD

Video

? Max.rozliš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 60 sn/s

Obrazový senzor

Rozlišení: 12 Mpx

Fotoaparát

Max.rozlišení fotografií: 12000000 Pixel
Fotorežim: Ano

Baterie

Zabudovaná baterie: Ne

Ostatní

Kód produktu: TRCM5W

Všechny parametry

Recenze TrueCam M5 WiFi

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Zdeněk, 27.11.2019

Splnuje vše potřebné co jsem požadoval.

 • Plně odpovídá mým požadavkům. Jednoduchá instalace.

Příslušenství k TrueCam M5 WiFi