TrueCam M5 Wi-Fi

Zobrazit

Úhlopříčka ("): 2 ", Wi-Fi: Ano, GPS: Ano (volitelné), Dotyková obrazovka: Ne, Vestavěný mikrofon: Ano, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Rozlišení: 12 Mpx, Úhel záběru hl.kamery: 150, Fotorežim: Ano, Parkovací režim: Ano,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Autokamera TrueCam M5 Wi-Fi v černém provedení je vybavena 2" LCD displejem. Nabízí 150° úhel záběru, Full HD rozlišení a funkci WDR. Umožňuje zaznamenat fotografie v rozlišení 12 Mpx ve formátu jpg. Podporuje paměťové karty microSD s kapacitou do 64 GB. Disponuje funkcemi G-senzor, natáčení ve smyčce, automatickým spuštěním, detekcí pohybu, detekcí radarů a zamykáním souboru proti přepsání. Nechybí integrované Wi-Fi pro ovládání i přes telefon. Magnetický GPS modul s detekcí radarů je třeba dokoupit samostatně.

Full HD videa a funkce WDR

S kamerou TrueCam M5 Wi-Fi můžete nahrávat kvalitní videa ve Full HD rozlišení (1080p) a širokým úhlem záběru 150°. Prohlížet jednotlivé záznamy z cest můžete na 2" LCD displeji. Kamera je vybavena nejen nočním režimem, ale také funkcí WDR, která zaručí plnohodnotné snímky i při ztížených kontrastních podmínkách - typickým příkladem je kontrast mezi světlem a stínem či noční záběry cest se světly protijedoucích vozidel. Umožňuje také rychlou úpravu jasu displeje či samotné vypnutí během nahrávání, díky čemuž si můžete ušetřit spotřebu energie. Jako jedna z mála autokamer dokáže fotografovat i během nahrávání. Pouhým stisknutím tlačítka zachytíte fotky ve 12 Mpx rozlišení ve formátu jpeg.

 

G-senzor, časová smyčka a zamykání záznamů

Časová smyčka zajišťuje možnost nepřetržitého nahrávání. Ve chvíli, kdy dojde místo na paměťové kartě, je vždy přepsán nejstarší záznam. Důležité záznamy můžete zamknout, a to buď již při nahrávání nebo zpětně a zabránit tak jejich nechtěnému přepsání. G-senzor pak v trojrozměrném prostoru zaznamenává směr vaší jízdy, přičemž tyto údaje je možné si kdykoliv zobrazit. V případě, že dojde k nehodě, kamera to díky senzoru pozná a uzamkne aktuální záznam proti smazání. V grafu si pak můžete prohlédnout, odkud přesně náraz přišel.

 

Připojení Wi-Fi pro ovládání přes aplikaci FinalCam

Neodmyslitelnou součástí kamery je integrované připojení Wi-Fi, které vám po spárování se smartphonem nebo tabletem (Android, iOS) umožňuje dálkové ovládání pomocí aplikace FinalCam. Magnetický držák a speciální zarážka vám zaručí pevné a bezpečné uchycení kamery. TrueCam M5 Wi-Fi využívá superkondenzátor, který lépe odolává změnám teplot a vydrží déle než klasické baterie.

Detekce rychlostních radarů

Doplňkovou funkcí je detekce rychlostních radarů, která vám ohlásí výskyt radarů a křižovatek s detekcí jízdy na červenou (magnetický GPS modul s detekcí radarů je třeba dokoupit samostatně). Pomocí hlasových pokynů budete také upozorněni na úseky, v nichž je třeba dbát na zvýšenou pozornost, a to volitelně i s vtipnými komentáři herce Karla Zimy, což vám cestu dokonale zpestří. Databáze obsahuje 33 tisíc míst v 36 evropských zemích a v Rusku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 2 "
Wi-Fi Ano
GPS Ano (volitelné)
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 12 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 150
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze TrueCam M5 Wi-Fi

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Dagmar

4. 7. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • výborný
  • žádné

Zdeněk

27. 11. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Plně odpovídá mým požadavkům. Jednoduchá instalace.

Splnuje vše potřebné co jsem požadoval.