TrueCam H7 GPS 2.5K s držákem na čelní sklo černá


Autokamera, Rozlišení: 4 Mpx, Úhel záběru: 140", Max. rozlišení videa: 2560x1440 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Wi-Fi, GPS. Více info


Cena 2 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Praktická autokamera TrueCam H7 má minimalistické provedení, takže nezabere mnoho místa. Jednoduché umístění na zpětné zrcátko nebo na čelní sklo. Natáčí záběry v kvalitě 2,5K, na kterých uvidíte i značky aut či obličeje řidičů. Včasné upozornění na radary, zobrazení rychlosti díky GPS. Ovládání přes dostupnou mobilní aplikaci. Rychlé stahování videí z kamery do telefonu přes Wi-Fi 5 GHz. Disponuje superkondenzátorem, který dodává energii během dne. Automatické zapnutí při startu. Nechybí G-senzor, nahrávání ve smyčce či timelapse. Podporuje paměťové karty typu microSD s kapacitou do 128 GB.

Videa v rozlišení 2.5K

TrueCam H7 vám umožní natáčet záznamy z vašich jízd. Záběry jsou dostatečně ostré a jsou natáčeny v rozlišení 2.5K a kodeku H.265, díky čemuž zaberou méně místa v paměti kamery. Ať už jezdíte během dne nebo noci, videa budou vždy v dobré kvalitě. Při natáčení využívá technologii WDR (široký dynamický záběr), která lépe zpracovává střídání světla a stínu.

G-senzor i natáčení ve smyčce

Ve výbavě se nachází i G-senzor, který neustále snímá pohyby kamery a tím i celého vozidla. Díky tomu dojde v případě nehody k automatickému uzamčení příslušného záznamu, který zůstane uchován v paměti kamery. Další užitečnou funkcí je nahrávání ve smyčce, což znamená, že kamera vymaže nejstarší videa a vy tak budete mít vždy dost místa. Všechna videa si můžete uložit na paměťovou kartu microSD s kapacitou až 128 GB.

Rychlý přenos videí

Autokameru propojíte s vaším mobilním telefonem prostřednictvím sítě Wi-Fi. Ta vám umožní rychlostí až 5 GHz přenášet videa z kamery do telefonu. Výhodou kamery je jednoduché ovládání pomocí mobilní aplikace. Uvnitř ukrývá superkondenzátor, který dodá dostatek energie na fungování a navíc lépe odolává teplotním změnám.

Upozornění na radary

Doplňkovou funkcí je detekce rychlostních policejních radarů, která vám ohlásí výskyt radarů a křižovatek s detekcí jízdy na červenou. Na tyto radary vás autokamera předem hlasově upozorní, abyste měli čas reagovat a snížit rychlost. V databázi je až 40 tisíc míst z různých států Evropy.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 2560x1440
Rozlišení 4 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 140 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ne

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze TrueCam H7 GPS 2.5K s držákem na čelní sklo černá

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Anatoliy

27. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Za mne přijatelná cena+kvalita


Martin

28. 4. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Jednoduchá instalace, ovládání. Vše v pohodě a jednoduše. Super kvalita záznamu.
  • Nic

Pavel

28. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Vše naprosto v pořádku, perfektní komunikace, rychlost vyřízení


Karel

19. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Splňuje mé požadavky.
  • Zatím nic.