TrueCam H7 GPS 2.5K (s detekcí radarů)

Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • Sleva 13 %

Wi-Fi: Ano, GPS: Ano, Vestavěný mikrofon: Ano, Max.rozlíš.videa: 2560x1440, Rozlišení: 4 Mpx, Úhel záběru hl.kamery: 140 °, Fotorežim: Ano, Parkovací režim: Ne


Cena 3 490 Kč

Sleva 13 % z doporučené ceny výrobcem: 3 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 34,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Praktická autokamera TrueCam H7 má minimalistické provedení, takže nezabere mnoho místa. Jednoduché umístění na zpětné zrcátko nebo na čelní sklo. Natáčí záběry v kvalitě 2,5K, na kterých uvidíte i značky aut či obličeje řidičů. Včasné upozornění na radary, zobrazení rychlosti díky GPS. Ovládání přes dostupnou mobilní aplikaci. Rychlé stahování videí z kamery do telefonu přes Wi-Fi 5 GHz. Disponuje superkondenzátorem, který dodává energii během dne. Automatické zapnutí při startu. Nechybí G-senzor, nahrávání ve smyčce či timelapse. Podporuje paměťové karty typu microSD s kapacitou do 128 GB.

Videa v rozlišení 2.5K

TrueCam H7 vám umožní natáčet záznamy z vašich jízd. Záběry jsou dostatečně ostré a jsou natáčeny v rozlišení 2,5K a kodeku H.265, díky čemuž zaberou méně místa v paměti kamery. Ať už jezdíte během dne nebo noci, videa budou vždy v dobré kvalitě. Při natáčení využívá technologii WDR (široký dynamický záběr), která lépe zpracovává střídání světla a stínu.

G-senzor i natáčení ve smyčce

Ve výbavě se nachází i G-senzor, který neustále snímá pohyby kamery a tím i celého vozidla. Díky tomu dojde v případě nehody k automatickému uzamčení přísluše záznamu, který zůstane uchován v paměti kamery. Další užitečnou funkcí je nahrávání ve smyčce, což znamená, že kamera vymaže nejstarší videa a vy tak budete mít vždy dost místa. Všechna videa si můžete uložit na paměťovou kartu microSD s kapacitou až 128 GB.

Rychlý přenos videí

Autokameru propojíte s vaším mobilním telefonem prostřednictvím sítě Wi-Fi. Ta vám umožní rychlostí až 5 GHz přenášet videa z kamery do telefonu. Výhodou kamery je jednoduché ovládání pomocí mobilní aplikace. Uvnitř ukrývá superkondenzátor, který dodá dostatek energie na fungování a navíc lépe odolává teplotním změnám.

Upozornění na radary

Doplňkovou funkcí je detekce rychlostních policejních radarů, která vám ohlásí výskyt radarů a křižovatek s detekcí jízdy na červenou. Na tyto radary vás autokamera předem hlasově upozorní, abyste měli čas reagovat a snížit rychlost. V databázi je až 40 tisíc míst z různých států Evropy.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ano
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 2560x1440
Rozlišení 4 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 140 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ne

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze TrueCam H7 GPS 2.5K (s detekcí radarů)

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Karel

19. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Splňuje mé požadavky.
  • Zatím nic.