Tractive GPS lokátor pro psy


GPS navigace, integrovaná baterie, Výdrž: 120 h, Kompas, Interní paměť, Voděodolnost, Bezdrátové provedení:, Automatické přepočítání trasy:, Trasové body, Automat. synchronizace s PC:. Více info


Cena 1 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 14 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

GPS lokátor pro psy Tractive v ergonomickém bílo-modrém provedení s nízkou hmotností je rozpojitelný pouze po odstranění z obojku, což minimalizuje jeho ztrátu. Disponuje baterií s výdrží 5 dní s možností plného nabití již za 2 hodiny. Je vybaven režimem živého sledování s aktualizací polohy každé 2-3 sekundy. Samozřejmostí je nastavení bezpečnostních zón, sledování aktivit jako i historie a sdílení polohy. Zařízení je vodotěsné a odolné vůči nárazům. Je možné jej umístit na obojky do šířky 2,5 cm. Dosah ve více než 150 zemích. K dispozici je základní bezplatná aplikace pro iOS, Android nebo Windows. Pro neomezené používání Tractive GPS je třeba aktivovat předplatné na 1 měsíc, 1 rok nebo 2 roky.

Odolný parťák

Lokátor s odolným úchytem je možné umístit na obojky do šířky 2,5 cm. Vyznačuje se ergonomickým tvarem, díky čemuž to vaše zvíře na krku neomezuje. Rozpojitelný je až po složení z obojku čímž se minimalizuje riziko jeho ztráty. Co na vašich toulkách nepochybně oceníte je certifikace IPX7, která vám zaručí vodotěsnost a odolnost vůči nárazům. Samozřejmostí je baterie s výdrží 5 dní.

Živé GPS sledování a virtuální plot

S GPS lokátorem můžete mít vašeho čtyřnohého miláčka pod kontrolou prakticky neustále. Pomůže vám s tím živé GPS sledování, které aktualizuje polohu vašeho psa každé 2 až 3 sekundy. K dispozici je také virtuální plot, díky kterému můžete vymezit bezpečnostní zónu. Jakmile ji zvíře opustí nebo se do ní naopak vrátí obdržíte upozornění.

Sledujte aktivitu a kondici vašeho psa

Váš pejsek vede určitě aktivní životní styl i právě tehdy, když vy máte neodkladné povinnosti. S tímto pomocníkem jej můžete mít přesto pod neustálým drobnohledem a sledovat tak jeho aktivitu a kondici. Tepelná mapa a historie polohy vám pomůžete zjistit oblíbená místa a trasy vašeho psa o kterých jste možná ani netušili. Pro neomezené používání Tractive GPS je třeba aktivovat předplatné na 1 měsíc, 1 rok nebo 2 roky.

Obsah balení: systém uchycení na obojek, nabíjecí kabel, přenosné pouzdro, rychlý návod

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ batérie integrovaná
Výdrž batérie 120 hod.
Akcelerometr Ne
Automat.synchronizace s PC Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tractive GPS lokátor pro psy

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi