Tracer TRAOSW46896 RGB LED podsvícení do auta

  • Výprodej

LED podsvícení auta, Barva světla: proměnná, Stupeň krytí: IP 44, Maximání príkon světel. zdroje: 12 W, Napájení: 12 V, Délka pásky: 0,22 m, Šířka pásky: 15 mm. Více info


Cena 849 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 8 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Tracer RGB LED Car Lights jsou samolepicí světelné pásky do auta, díky kterým si můžete ve svém autě vytvořit efektní osvětlení. Poskytují až 29 režimů svícení.

Světlo v rytmu hudby

Pokud máte rádi, když se světlo mění v rytmu hudby, stačí si vybrat svoji oblíbenou skladbu v telefonu pomocí speciální aplikace. Vaše hudební soubory se automaticky zobrazí v seznamu a pásy budou vyzařovat světlo v rytmu vybrané skladby. Můžete si také nastavit, aby se světlo měnilo podle zvuků ve vaší bezprostřední blízkosti.

Spousta režimů a barev světla

Světelné pásy Tracer nabízejí nekonečné barevné možnosti - můžete si vybrat jakoukoli barvu z celé barevné palety RGB. Kromě toho mají pásky Tracer až 29 režimů svícení.

Bluetooth ovládání

Stáhněte si aplikaci a ovládejte světlo pomocí telefonu. Můžete jednoduše změnit barvu světla, nastavit dobu svícení a plně přizpůsobit obsluhu produktu.

Provozní čas

LED pásky Tracer RGB umožňují i ​​nastavení doby provozu. Proužky se automaticky zapnou a vypnou ve vámi zvoleném čase.

Jednoduchá montáž

LED pásky Tracer RGB jsou napájeny adaptérem do auta. Jejich montáž je mimořádně jednoduchá – jsou opatřena oboustrannou lepicí páskou, takže je můžete nalepit kamkoli.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vnější použití Ne
Barva světla proměnná

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tracer TRAOSW46896 RGB LED podsvícení do auta

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi