Tracer 54 LED světlo na monitor


LED světlo monitor, Maximání príkon světel. zdroje: 5 W, Barva: černá, Způsob upevnění: klip, Životnost žárovky: 3000 h, Třída energ. účinnosti 2021: G. Více info


Cena 849 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

LED lampa na notebook Tracer 54 LED je nezbytným doplňkem, pokud pracujete večer nebo v noci. Můžete ji jednoduše připevnit k notebooku a vzít kamkoliv.

Pohodlí v práci i ve volném čase

Práce v náročných podmínkách, večer nebo v noci, zatímco zbytek domácnosti spí, vyžaduje odpovídající vybavení. LED lampa Tracer je tím správným řešením. Je vybavena 54 LED diodami, díky kterým je světelný paprsek dostatečně silný, aby umožnil pohodlnou práci.

3 teploty barev

Lampa poskytuje tři nastavení teploty bílé barvy: 3 000 K, 4 500 K a 6 500 K, díky čemuž si její činnost snadno přizpůsobíte vašim potřebám. Studené světlo dobře poslouží, když potřebujete maximální koncentraci a teplé světlo vám umožní relaxovat při čtení.

Všestranná

Lampa je napájena přes USB kabel přímo ve vašem notebooku. Díky tomu je efektivním a energeticky úsporným řešením během dlouhých hodin práce v noci. Praktický klip umožňuje připevnění lampy k notebooku. Svítilna funguje s monitory o tloušťce 7 mm a méně, což zahrnuje většinu notebooků na trhu. Přístroj využívá pouze 5W výkon, takže se nemusíte obávat vysoké spotřeby elektrické energie.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max.výkon svět.zdroje 5 W
Způsob upevnění klip
Napětí 5 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tracer 54 LED světlo na monitor

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi