TP-Link Deco X20 3-pack

11 799 Kč ? 11 790 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 117,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Wi-Fi mesh systém TP-Link Deco X20 se postará o bezproblémové celoplošné pokrytí bezdrátovou sítí Wi-Fi v domácnosti či firmě. Rychlý přenos Wi-Fi 6 poskytuje až do rychlosti 1800 Mb/s - v 5 GHz pásmu 1201 Mbps a v 2,4 GHz pásmu 574 Mbps. Pomocí technologii OFDM a MU-MIMO čtyřnásobně zvyšuje kapacitu, čímž umožňuje současný přenos dat více zařízením. Dosahuje hladké pokrytí jasným a silným signálem Wi-Fi. Extrémně nízká latence umožní hraní her a videochat bez prodlení. Šifrování WPA3 a TP-Link HomeCare TM poskytují přizpůsobené funkce včetně rodičovské kontroly, antivirů a kvality služeb. Jednoduché nastavení a ovládání zajistí aplikace Deco. V balení se nacházejí 3 mesh zařízení. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Popis produktu

Pokročilá Mesh síť Wi-Fi 6

S technologií Wi-Fi 6 je celá domácí síť Wi-Fi Deco navržena tak, aby pokryla obrovská poptávka po zvýšeném pokrytí, rychlosti a celkové kapacity. Získejte moderní síť Wi-Fi a užijte si síť budoucnosti, která se načte rychleji a poskytuje více možností připojení.

 • Vylepšené pokrytí celé domácnosti
 • Bezproblémový roaming
 • Připojení více než 150 zařízení
 • Vyšší rychlost prostřednictvím Wi-Fi 6
 • Skvěle sníženy zpoždění

Bez mrtvých Wi-Fi zón

Díky jasnému a silnému signálu, vylepšenému technologií BSS Color a Beamforming, podporuje TP-Link Deco X20 široké pokrytí celé domácnosti s Wi-Fi plochou až 530 m2 při použití všech 3 zařízení. Bezdrátové připojení a ethernet port spolupracují pro připojení jednotek Deco, čímž zajišťují ještě rychleji síťové rychlosti a skutečně bezproblémové pokrytí.

Roaming bez problémů pro větší zážitky

TP-Link Mesh znamená, že jednotky Deco spolupracují na vytvoření jedné jednotné sítě. Váš telefon nebo tablet se automaticky připojí k nejrychlejšímu Deco, jak se pohybujete doma a vytváříte skutečně bezproblémový Wi-Fi zážitek. Díky podpoře Wi-Fi 6 si vychutnáte až 4x účinnější síť, do které připojíte více než 150 zařízení bez přetížení výkonu.

Wi-Fi 6

Tento standard přináší stabilní a pohotové připojení Wi-Fi, díky kterému si vychutnáte aktivní hraní her a plynulé videokonference i když je připojeno více zařízení současně. Pracuje v 2 pásmech, které přinášejí celkovou rychlost až do 1800 Mbps. Rodiny si užijí pohlcující živé vysílání s bezvadnými videi a čistým zvukem bez ukládání do mezipaměti.

HomeCare systém

Přizpůsobte si svou domácí síť pomocí vylepšeného zabezpečení sadou vestavěných funkcí v systému TP-Link HomeCare. Ať už chráníte citlivá data nebo omezujete přístup dětí a hosty, HomeCare vám poskytuje nástroje potřebné k plné správě vaší sítě.

 • Propracovaná rodičovská kontrola blokuje nevhodný obsah a omezuje čas strávený online.
 • Vestavěný antivirus chrání všechna připojená zařízení ve vaší domácnosti před online hrozbami.
 • Quality of Service v případě potřeby zvolí jinou prioritu zařízení a aplikace pro rychlejší výkon.

Snadná správa

Nastavte svou bezdrátovou síť doma pomocí aplikace Deco. Můžete si prohlížet připojená zařízení, upřednostnit zařízení, nastavit síť pro hosty, či kontrolovat děti. Prostřednictvím této aplikace dokážete i za pár minut spustit celý systém mesh. Spárujte zařízení TP-Link Deco X20 s Alexou pro ovládání hlasem pro pohodlnější život. Zařízení jsou kompatibilní i s ostatními modely Deco.

 

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi štandardy 802.11ax
 • Frekvence 2,4 GHz, 5 GHz
 • LAN 2

Další vlastnosti

Značka: Tplink
Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 4
Šifrování: WPA2-PSK, WPA-PSK
Funkce routru: MIMO, NAT (Network address translation), DMZ (demilitarizovaná zóna), Gigabit LAN, DNS (Domain Name System), UPnP (Universal Plug and Play), rodičovská kontrola, síť pro hosty, WPS (Wireless Provisioning Services)

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 110 mm
Výška: 114 mm

Konektivita

Wi-Fi štandardy: 802.11ax
LAN: 2
WAN: 1
WiFi-Band: Ano
VPN server: Ne

Další parametry

Počet jednotek v balení: 3
Typ produktu: Mesh systém
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 574 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 1201 Mbps
Prenosová rýchlosť RJ-45: 1000 Mbps

Ostatní

Kód produktu: DECO X20(3-PACK)

Všechny parametry

Recenze TP-Link Deco X20 3-pack

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TP-Link Deco X20 3-pack