TP-Link Archer MR600 černý

4 899 Kč ? 4 890 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 48,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Router TP-Link Archer MR600 v černé barvě se postará o rychlé připojení do sítě více zařízení najednou díky svým širokým možnostem konektivity. K dispozici nabízí připojení 4G LTE podporující 4G + s rychlostí až do 300 Mbps. Bezdrátové připojení Wi-Fi pracuje na 2 pásmech - 5GHz s rychlostí 867 Mbps a 2,4 GHz s rychlostí 300 Mbps. Stabilní pokrytí zajišťují 2 4G LTE antény. Kabelové spojení zajistí rozhraní Gigabit LAN a Gigabit WAN/LAN. Podporuje Tether App, Cloud Support, rodičovskou kontrolu, QoS a OneMesh. Bezpečnost sítě zabezpečuje šifrování WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Zvyšte svou rychlost 4G+

Router TP-Link Archer MR600 podporuje technologii 4G+ Cat6, která využívá technologii Carrier Aggregation na zvýšení rychlosti dat až 300 Mbps. Připojte kartu SIM a vychutnejte si filmy ve vysokém rozlišení bez přerušení, stahování souborů za pár sekund či plynulé hraní online.

Gigabitové porty pro spolehlivé připojení

Plně gigabitové ethernet porty poskytují stabilní rychlosti a spolehlivé připojení pro náročné kabelové připojení, jako jsou inteligentní televizory, herní konzole, NAS zařízení a další.

Wi-Fi tam, kde potřebujete

Vychutnejte si skutečné pohodlí a univerzálnost. Router TP-Link Archer MR600 poskytuje univerzální kompatibilitu s 2 pokročilými anténami LTE pro zajištění plynulého připojení. Jednoduše vložíte micro SIM kartu a zapnete tuto elegantní technologii, abyste mohli využívat rychlé a stabilní Wi-Fi ať už jste doma nebo pracujete na dálku.

Podpora Plug and Play

S integrovaným 4G+ modemem a vestavěným slotem pro SIM kartu stačí vložit SIM kartu a zapnout směrovač. Vychutnejte si rychlé a stabilní bezdrátové připojení Wi-Fi v síti 4G+, které nebylo nikdy jednodušší.

Spolehlivý přístup pro 64 zařízení současně

Snadno sdílejte připojení 3G/4G současně až s 64 bezdrátovými zařízeními jako jsou telefony, tablety a notebooky. 4 porty LAN jsou připraveny poskytnout internet pro kabelové zařízení jako jsou stolní počítače či televize.

Podpora TP-Link One Mesh

Router TP-Link Archer MR600 spolupracuje s produkty TP-Link OneMesh s cílem poskytnout flexibilnější a nákladově efektivnější síť Mesh s jediným názvem Wi-Fi pro bezproblémové pokrytí v celé domácnosti.

Jednoduché nastavení a správa

Nastavte router TP-Link Archer MR600 za pár minut díky intuitivnímu webovému rozhraní a výkonné aplikaci Tether. Ta umožňuje spravovat síťové nastavení z libovolného zařízení s Androidem nebo iOS, včetně rodičovské kontroly a řízení přístupu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi štandardy 802.11ac
  • Frekvence 2,4 GHz, 5 GHz
  • LAN 4
  • Typ modemu 4G/LTE

Další vlastnosti

Značka: Tplink
Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 4
Šifrování: WEP, WPA-PSK, mix WPA/WPA2
Funkce routru: MIMO, NAT (Network address translation), DMZ (demilitarizovaná zóna), Gigabit LAN, DNS (Domain Name System), UPnP (Universal Plug and Play), rodičovská kontrola, síť pro hosty, WPS (Wireless Provisioning Services)

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 229 mm
Výška: 37 mm
Délka: 160 mm

Konektivita

Wi-Fi štandardy: 802.11ac
LAN: 4
WAN: 1
WiFi-Band: Ano

Další parametry

Typ modemu: 4G/LTE
Počet jednotek v balení: 1
Typ produktu: Router
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 300 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 867 Mbps
Prenosová rýchlosť RJ-45: 1000 Mbps

Ostatní

Kód produktu: ARCHER MR600

Všechny parametry

Recenze TP-Link Archer MR600 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TP-Link Archer MR600 černý