TP-Link Archer C4000 černý

  • Doprava zdarma

Frekvence: 5 GHz, 2,4 GHz, LAN: 4,


Cena 8 490 Kč

84,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Wi-Fi router TP-Link Archer C4000 v černé barvě se pyšní svým vysokým výkonem a rychlým přenosem až na 3 pásmech. Všechny požadavky bezproblémově zpracuje 64bitový 4jádrový procesor s frekvencí 1,8 GHz. Spolu poskytují rychlost až 4 000 Mb/s ve dvou 5GHz pásmech a jednom 2,4 GHz pásmu. Technologie MU-MIMO a Tri-Band umožní na router připojit více zařízení najednou při stejné přenosové rychlosti. RangeBoost zvyšuje pokrytí Wi-Fi signálu a Beamforming zaměřuje signál na připojená zařízení. Zabezpečení poskytuje HomeCare a šifrování. Díky intuitivnímu rozhraní v telefonu lze router jednoduše nastavit. K dispozici má i 1 WAN a 4 LAN porty s technologií Link Aggregation.

Třípásmový Wi-Fi router TP-Link Archer C4000:

  • Síť pro hosty - Udržujte svou síť bezpečnou vytvořením samostatné sítě pro hosty a návštěvy.
  • Rodičovská kotrola - Spravujte, kdy a jak se mohou zařízení připojovat k internetu.
  • VPN Server - Nastavte zabezpečené připojení mezi vašimi soukromými sítěmi k internetu.
  • Pokročilé zabezpečení - Chraňte se před bezpečnostními hrozbami pomocí pokročilého šifrování.

Čtyřjádrové zpracování pro vysoký výkon

TP-Link Archer C4000 je zdrojem energie pro každou službu, vlákno a aplikace běžící ve vaší síti na 64bitovém čtyřjádrovém procesoru, poháněném frekvencí 1,8 GHz, který bez zpoždění poskytuje rychlé připojení k hrám, streamování a k mobilním zařízením. Tři další procesory Wi-Fi podporují čtyřjádrový procesor routeru, který vyrovnává poptávku Wi-Fi a udržuje vaši síť provozovanou na nejvyšší rychlosti.

Bavte každého člena ve stejnou dobu

Ukládání do vyrovnávací paměti nebude od nynějška problém. Díky technologii Tri-band a MU-MIMO může bezdrátový router TP-Link Archer C4000 komunikovat najednou s více zařízeními a odesílat a přijímat data v nejlepším dostupném pásmu. I když vaše rodiny sledují online 4K videa, můžete si stále užívat nepřetržitou hru MOBA nebo FPS.

Široké pokrytí Wi-Fi

Vysoce výkonné antény s výkonným zesilovačem vytvářejí silný Wi-Fi signál v celé domácnosti. Technologie RangeBoost výrazně zlepšuje schopnost detekovat zařízení, která jsou dále od zdroje nebo s nízkým výkonem, což vaší síti poskytuje ještě větší pokrytí. Funkce Beamforming zaměřuje bezdrátové signály směrem k připojeným zařízením a zajišťuje stabilní Wi-Fi.

 

Gigabitové kabelové rychlosti a agregace spojů

Všechny gigabitové Ethernet porty (1 WAN + 4 LAN) maximalizují kabelové rychlosti. Připojte své počítače, chytré televizory a herní konzole k jednomu ze čtyř portů Gigabit Ethernet pro rychlé a spolehlivé kabelové připojení. Technologie Link Aggregation (agregace spojů) umožňuje síťovým úložným zařízením (NAS) spojení dvou samostatných portů Ethernet do jednoho připojení s rychlostí až 2 Gb/s.

HomeCare

Služba TP-Link HomeCare™ zajišťuje, že všechna zařízení ve vaší síti zůstávají chráněna a databáze ohrožení je aktualizována naživo prostřednictvím Trend Micro™. Účinná Rodičovská kontrola omezuje čas online a blokuje nevhodné webové stránky podle jedinečných profilů vytvořených pro každého člena rodiny.

  • Propracovaná rodičovská kontrola - Blokujte nevhodný obsah a omezte čas strávený online.
  • Vestavěný antivirus - Chraňte všechna připojená zařízení ve vaší domácnosti před online hrozbami.
  • Kvalita služeb - V případě potřeby zvolte prioritu zařízení a aplikací pro rychlejší výkon.

Snadné nastavení a správa

Konfigurace už nemůže být jednodušší.  Ať dáváte přednost intuitivnímu uživatelskému rozhraní telefonu nebo aplikaci Tether, máte možnost provést rychlou instalaci během minuty. S mobilní aplikací Tether můžete spravovat svou síť kdykoli a kdekoli.

 

 

 

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvence 5 GHz, 2,4 GHz
LAN 4

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TP-Link Archer C4000 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno