TP-Link TL-WA1201

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 15,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Bezdrátový přístupový bod TP-Link TL-WA1201 také disponuje režimy Multi-SSID, Client a Extender. Pracuje ve 2,4GHz i v pásmu 5 GHz, podporuje přenos dat rychlostí až 867 Mb/s (5 GHz) a 300 Mb/s (2,4 GHz), Wi-Fi standardy IEEE 802.11a/b/g/n/ac a zabezpečení sítě WEP, WPA/WPA2 a WPA-PSK/WPA-PSK2. Zařízení je vybaveno Gigabit LAN portem s pasivním PoE, 4 externími anténami i technologiemi Beamforming a MU-MIMO. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Rychlé bezdrátové připojení

Přístupový bod TP-Link TL-WA1201 ve 2,4GHz pásmu podporuje Wi-Fi standardy IEEE 802.11b/g/n a přenos dat rychlostí 300 Mb/s a ​​v 5GHz pásmu podporuje Wi-Fi standardy IEEE 802.11a/n/ac a přenos dat rychlostí 867 Mb/s.

Gigabit LAN port

Gigabitový ethernetový port maximálně využívá šířku pásma poskytovanou místním operátorem internetových služeb a zajišťuje spolehlivé a rychlé síťové připojení pro kabelové zařízení, jako jsou počítače, IPTV, herní konzole a další. Rozhraní také podporuje pasivní PoE pro přenos elektrické energie a dat současně.

Vylepšené Wi-Fi pokrytí

Přístupový bod TP-Link TL-WA1201 je vybaven čtyřmi externími anténami s technologií Beamforming, které směřují Wi-Fi signály směrem k zařízením a díky technologii MU-MIMO dokáže přístupový bod obsluhovat několik připojených zařízení současně bez přetížení nebo zpoždění.

Uzavřený portál

Uzavřený portál poskytuje zabezpečenou síť pro hosty a umožňuje jedinečné marketingové příležitosti, zejména pro malé podniky. Flexibilně navržená vstupní stránka vám pomůže zvýšit povědomí o značce nebo umožní poskytování marketingových informací.

Provoz ve 4 režimech

Zařízení podporuje různé provozní režimy. Ve standardním režimu přístupového bodu rozšiřuje vaši stávající kabelovou síť o možnost bezdrátového připojení. V Multi-SSID módu můžete vytvořit až 4 samostatné SSID a VLAN v každém pásmu, což je vhodné pro kanceláře, ve kterých chcete oddělit sítě s různými bezpečnostními zabezpečeními. V režimu Extender rozšíří bezdrátové pokrytí existující sítě a v módu Client pracuje jako bezdrátový Wi-Fi adaptér.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi štandardy 802.11ac
  • Frekvence 2,4 GHz, 5 GHz
  • LAN 1

Další vlastnosti

Značka: Tplink
Frekvence: 5 GHz, 2,4 GHz
Šifrování: WEP

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 400 mm
Výška: 72 mm
Délka: 255 mm

Konektivita

Wi-Fi štandardy: 802.11ac
LAN: 1

Další parametry

Typ produktu: Acess point

Ostatní

Kód produktu: TL-WA1201

Všechny parametry

Recenze TP-Link TL-WA1201

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TP-Link TL-WA1201