TP-LINK TL-SG1024 24-port Gigabit

2 999 Kč ? Ušetříte 10 % 2 699 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 26,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Výkonný vysokorychlostní switch TP-Link TL-SG1024 je výborným doplňkem do kancelářské či domácí sítě. Nabízí pro malé a střední firmy nevídané možnosti, jak rychlost sítě zvýšit až na 1000 Mbps, která dokáže zajistit až 24 portů. Neblokované přepínání filtruje pakety pro maximální propustnost. Switch je energeticky úsporný, dokáže ušetřit až 25% spotřeby elektrické energie. Dokáže automaticky upravovat spotřebu energie podle stavu a zatížení linky. Automaticky se dokáže připojit po zapojení kabelu bez dalších zbytečných průtahů. Navíc 80% obalového materiálu lze recyklovat. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 10 %

Popis produktu

Zrychlení sítě

Špičkový a velmi výkonný switch TP-Link TL-SG1024 patří mezi nejlepší přepínače na trhu. Je to zařízení vhodné do menších a podnikových sítí. Jeho skvělé funkce vás zajisté potěší. Mezi ně určitě patří podpora různých síťových protokolů, velký počet portů a vysoká rychlost.

Skvělé funkce produktu

TL-SG1024 Gigabit Ethernet Switch nabízí pro vás vysoce výkonné, nízkonákladové a snadno ovladatelné řešení pro vylepšení vaší staré sítě na 1000Mbps rychlou síť. Všech 24 portů podporuje automaticky MDI / MDIX, díky čemuž odpadá starost o typ kabelu, stačí jen zapojit a spustit. Navíc s inovativní energeticky účinnou technologií může TL-SG1024 ušetřit až 25 % spotřeby energie a 80 % obalového materiálu lze recyklovat, což jej činí ekologickým řešením pro vaši podnikovou síť.

TP-Link Green Technology

Nová generace gigabitových přepínačů je vybavena nejnovějšími inovativními energeticky účinnými technologiemi, které mohou výrazně rozšířit kapacitu sítě s mnohem nižším výkonem. Automaticky upravuje spotřebu energie podle stavu linky a dokáže omezit uhlíkovou stopu vaší sítě.

Vysoká výkonnost

Všech 24 portů je Gigabit RJ-45, které mohou poskytnout velký přenos souborů a také jsou kompatibilní s 10Mbps a 100Mbps Ethernet zařízeními. Díky neblokovanému přepínání TP-LINK TL-SG1024 dopředu filtruje pakety plnou Wire-speed pro maximální propustnost.

Jednoduchý k použití

Automatické služby tohoto gigabitového switche umožní plug and play instalaci, aby probíhala zcela jednoduše a bezproblémově. Není nutná žádná konfigurace. Auto MDI / MDI-X odstraňuje nutnost křížených kabelů. Auto-negotiation na každém portu snímá rychlost připojení síťového zařízení (10, 100, nebo 1000 Mbps) a inteligentně jejich nastavuje pro zajištění kompatibility a optimálního výkonu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Prenosová rýchlosť 1000 Mbps
  • Typ switche stolní
  • Funkce switche Gigabit LAN, QoS
  • Počet RJ-45 24

Další vlastnosti

Značka: Tplink

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 440 mm
Výška: 44 mm
Hloubka: 180 mm

Přenos dat

Prenosová rýchlosť: 1000 Mbps
Max. přenosová rychlost: 1000 Mbit

Funkce

Typ switche: stolní
Funkce switche: Gigabit LAN, QoS

Konektivita

Počet RJ-45: 24

Další parametry

Typ produktu: Switch

Ostatní

Kód produktu: TL-SG1024

Všechny parametry

Recenze TP-LINK TL-SG1024 24-port Gigabit

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TP-LINK TL-SG1024 24-port Gigabit