TP-Link TL-SG1024 24-port Gigabit

  • Sleva

Switch, Funkce switche: QoS, Gigabit LAN, RJ-45 24 ×. Více info


Cena 2 599 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 2 699 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Výkonný vysokorychlostní switch TP-Link TL-SG1024 je výborným doplňkem do kancelářské či domácí sítě. Nabízí pro malé a střední firmy nevídané možnosti, jak rychlost sítě zvýšit až na 1 000 Mbps, která dokáže zajistit až 24 portů. Neblokované přepínání filtruje pakety pro maximální propustnost. Switch je energeticky úsporný, dokáže ušetřit až 25 % spotřeby elektrické energie. Dokáže automaticky upravovat spotřebu energie podle stavu a zatížení linky. Automaticky se dokáže připojit po zapojení kabelu bez dalších zbytečných průtahů. Navíc 80 % obalového materiálu lze recyklovat.

Zrychlení sítě

Špičkový a velmi výkonný switch TP-Link TL-SG1024 patří mezi nejlepší přepínače na trhu. Je to zařízení vhodné do menších a podnikových sítí. Jeho skvělé funkce vás zajisté potěší. Mezi ně určitě patří podpora různých síťových protokolů, velký počet portů a vysoká rychlost.

Skvělé funkce produktu

TL-SG1024 Gigabit Ethernet Switch nabízí pro vás vysoce výkonné, nízkonákladové a snadno ovladatelné řešení pro vylepšení vaší staré sítě na 1 000 Mbps rychlou síť. Všech 24 portů podporuje automaticky MDI/MDIX, díky čemuž odpadá starost o typ kabelu, stačí jen zapojit a spustit. Navíc s inovativní energeticky účinnou technologií může TL-SG1024 ušetřit až 25 % spotřeby energie a 80 % obalového materiálu lze recyklovat, což jej činí ekologickým řešením pro vaši podnikovou síť.

TP-Link Green Technology

Nová generace gigabitových přepínačů je vybavena nejnovějšími inovativními energeticky účinnými technologiemi, které mohou výrazně rozšířit kapacitu sítě s mnohem nižším výkonem. Automaticky upravuje spotřebu energie podle stavu linky a dokáže omezit uhlíkovou stopu vaší sítě.

Vysoká výkonnost

Všech 24 portů je Gigabit RJ-45, které mohou poskytnout velký přenos souborů a také jsou kompatibilní s 10 Mbps a 100 Mbps Ethernet zařízeními. Díky neblokovanému přepínání TP-Link TL-SG1024 dopředu filtruje pakety plnou Wire-speed pro maximální propustnost.

Jednoduchý k použití

Automatické služby tohoto gigabitového switche umožní Plug & Play instalaci, aby probíhala zcela jednoduše a bezproblémově. Není nutná žádná konfigurace. Auto MDI/MDI-X odstraňuje nutnost křížených kabelů. Auto-negotiation na každém portu snímá rychlost připojení síťového zařízení (10, 100, nebo 1 000 Mbps) a inteligentně jejich nastavuje pro zajištění kompatibility a optimálního výkonu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Prenosová rýchlosť 1000 Mbps
Typ switche stolní
Funkce switche Gigabit LAN, QoS
Počet RJ-45 24

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TP-Link TL-SG1024 24-port Gigabit

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi