TP-LINK TL-SG1016DE 16-Port Gbit

Nákupem získáte 24,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Výkonný switch TP-LINK TL-SG1024 vytvořený firmou TP-LINK vám přináší výkonný nástroj obsahující mnohá zlepšení pro vaši firemní síť. Nabídne vám výkonné a šetrné řešení pro vaši síť, kterou dokáže upgradovat až na Gigabitovou rychlost. Také je vybaven energeticky úspornými technologiemi, které dokáží šetřit až 15% spotřeby. Také 80% obalů je recyklovatelných. 16 portů, kterými switch disponuje, dokáží poskytnout prostor pro přenos velkých souborů. Neblokující přepínání dokáže filtrovat pakety pro maximální propustnost. Díky automatickým vlastnostem je instalace a nastavování bezproblémové a snadné bez jakýchkoliv složitých úkonů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Ultrarychlý switch

Vynikající router switch TP-LINK TL-SG1024 vám přináší nová vylepšení. Mezi produkty společnosti TP-Link je možné najít velké množství síťových prvků. Teď se vám představuje switch určený především do menších firem a podniků. S tímto zařízením dokážete snadno rozšířit celkovou kapacitu sítě a navýšit propustnost síťového provozu.

Co dokáže

TL-SG1016 Gigabit Ethernet Switch vám nabízí vysoce výkonné, nízkonákladové a snadno ovladatelné vylepšení pro vaše staré sítě na 1000Mbps síť. Všech 16 portů podporuje Auto MDI/MDIX. Není třeba starat se o typ kabelu, jednoduše je zapojíte a spustíte. Navíc s inovativními energeticky účinnými technologiemi může TL-SG1016 ušetřit až 15 % spotřeby.

TP-Link Green Technology

Nová generace přepínačů je vybavena nejnovějšími inovativními energeticky úspornými technologiemi, které mohou výrazně rozšířit vaši kapacitu sítě s mnohem nižším výkonem. Automaticky upravuje spotřebu energie podle stavu připojení a délky kabelu a omezuje uhlíkovou stopu vaší sítě. Pokud je počítač nebo síťové zařízení vypnuto, příslušný port konvenčního přepínače i nadále spotřebovává energii. Kromě toho 80 % obalového materiálu lze recyklovat.

Vysoká výkonnost

Všech 16 portů je Gigabit RJ-45 ports. Tyto mohou poskytnout rychlý přenos souborů a také být kompatibilní s 10Mbps a 100Mbps Ethernet zařízeními. Díky neblokující přepínající stavbě, dokáže SG1016 filtrovat pakety plnou síťovou rychlostí pro maximální propustnost. S 10kB Jumbo framem se výrazně zlepší výkon převodu velkých souborů. Je to ideální volba pro aktualizaci vaší sítě na Gigabit a zároveň chrání vaše předchozí investice správně.

Jednoduchý na používání

Automatické vlastnosti tohoto gigabitového switch dělají instalaci zcela jednoduchou. Není nutná žádná složitá konfigurace. Auto MDI / MDI-X odstraňuje nutnost křížených kabelů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Prenosová rýchlosť 1000 Mbps
  • Typ switche stolní
  • Funkce switche Flow control, VLAN
  • Počet RJ-45 16

Další vlastnosti

Značka: Tplink

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 294 mm
Výška: 44 mm
Hloubka: 180 mm

Přenos dat

Prenosová rýchlosť: 1000 Mbps
Max. přenosová rychlost: 1000 Mbit

Funkce

Typ switche: stolní
Funkce switche: Flow control, VLAN

Konektivita

Počet RJ-45: 16

Další parametry

Typ produktu: Switch

Ostatní

Kód produktu: TL-SG1016DE

Všechny parametry

Recenze TP-LINK TL-SG1016DE 16-Port Gbit

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TP-LINK TL-SG1016DE 16-Port Gbit