TP-Link TL-SG1016DE 16-Port Gbit


  Prenosová rýchlosť: 1000 Mbps, Typ switche: stolní, Funkce switche: VLAN, Flow control, Počet RJ-45: 16 Více info


  Cena 2 459 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 25 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  Spočítat splátky

  Popis produktu

  Výkonný switch TP-Link TL-SG1024 vám přináší nástroj obsahující mnohá zlepšení pro vaši firemní síť. Nabídne vám výkonné a šetrné řešení pro vaši síť, kterou dokáže upgradovat až na Gigabitovou rychlost. Je také vybaven energeticky úspornými technologiemi, které dokáží šetřit až 15 % spotřeby. Také 80 % obalů je recyklovatelných. 16 portů, kterými switch disponuje, dokáží poskytnout prostor pro přenos velkých souborů. Neblokující přepínání dokáže filtrovat pakety pro maximální propustnost. Díky automatickým vlastnostem je instalace a nastavování bezproblémové a snadné bez jakýchkoliv složitých úkonů.

  Ultrarychlý switch

  Vynikající router switch TP-Link TL-SG1024 vám přináší nová vylepšení. Mezi produkty společnosti TP-Link je možné najít velké množství síťových prvků. Teď se vám představuje switch určený především do menších firem a podniků. S tímto zařízením dokážete snadno rozšířit celkovou kapacitu sítě a navýšit propustnost síťového provozu.

  Co dokáže

  TL-SG1016 Gigabit Ethernet Switch vám nabízí vysoce výkonné, nízkonákladové a snadno ovladatelné vylepšení pro vaše staré sítě na 1 000 Mbps síť. Všech 16 portů podporuje Auto MDI/MDIX. Není třeba se starat o typ kabelu, jednoduše je zapojíte a spustíte. Navíc s inovativními energeticky účinnými technologiemi může TL-SG1016 ušetřit až 15 % spotřeby.

  TP-Link Green Technology

  Nová generace přepínačů je vybavena nejnovějšími inovativními energeticky úspornými technologiemi, které mohou výrazně rozšířit vaši kapacitu sítě s mnohem nižším výkonem. Automaticky upravuje spotřebu energie podle stavu připojení a délky kabelu a omezuje uhlíkovou stopu vaší sítě. Pokud je počítač nebo síťové zařízení vypnuto, příslušný port konvenčního přepínače i nadále spotřebovává energii. Kromě toho 80 % obalového materiálu lze recyklovat.

  Vysoká výkonnost

  Všech 16 portů je Gigabit RJ-45 ports. Tyto mohou poskytnout rychlý přenos souborů a také být kompatibilní s 10 Mbps a 100 Mbps Ethernet zařízeními. Díky neblokující přepínající stavbě, dokáže SG1016 filtrovat pakety plnou síťovou rychlostí pro maximální propustnost. S 10 kB Jumbo framem se výrazně zlepší výkon převodu velkých souborů. Je to ideální volba pro aktualizaci vaší sítě na Gigabit a zároveň chrání vaše předchozí investice správně.

  Jednoduchý na používání

  Automatické vlastnosti tohoto gigabitového switch dělají instalaci zcela jednoduchou. Není nutná žádná složitá konfigurace. Auto MDI/MDI-X odstraňuje nutnost křížených kabelů.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Prenosová rýchlosť 1000 Mbps
  Typ switche stolní
  Funkce switche VLAN, Flow control
  Počet RJ-45 16

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí TP-Link TL-SG1016DE 16-Port Gbit

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno