TP-Link TL-SG1016DE 16-Port Gbit

  • Sleva

Switch, Funkce switche: Flow control, VLAN, RJ-45 16 ×. Více info


Cena 2 179 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 2 259 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 22 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Výkonný switch TP-Link TL-SG1024 vám přináší nástroj obsahující mnohá zlepšení pro vaši firemní síť. Nabídne vám výkonné a šetrné řešení pro vaši síť, kterou dokáže upgradovat až na Gigabitovou rychlost. Je také vybaven energeticky úspornými technologiemi, které dokáží šetřit až 15 % spotřeby. Také 80 % obalů je recyklovatelných. 16 portů, kterými switch disponuje, dokáží poskytnout prostor pro přenos velkých souborů. Neblokující přepínání dokáže filtrovat pakety pro maximální propustnost. Díky automatickým vlastnostem je instalace a nastavování bezproblémové a snadné bez jakýchkoliv složitých úkonů.

Ultrarychlý switch

Vynikající router switch TP-Link TL-SG1024 vám přináší nová vylepšení. Mezi produkty společnosti TP-Link je možné najít velké množství síťových prvků. Teď se vám představuje switch určený především do menších firem a podniků. S tímto zařízením dokážete snadno rozšířit celkovou kapacitu sítě a navýšit propustnost síťového provozu.

Co dokáže

TL-SG1016 Gigabit Ethernet Switch vám nabízí vysoce výkonné, nízkonákladové a snadno ovladatelné vylepšení pro vaše staré sítě na 1 000 Mbps síť. Všech 16 portů podporuje Auto MDI/MDIX. Není třeba se starat o typ kabelu, jednoduše je zapojíte a spustíte. Navíc s inovativními energeticky účinnými technologiemi může TL-SG1016 ušetřit až 15 % spotřeby.

TP-Link Green Technology

Nová generace přepínačů je vybavena nejnovějšími inovativními energeticky úspornými technologiemi, které mohou výrazně rozšířit vaši kapacitu sítě s mnohem nižším výkonem. Automaticky upravuje spotřebu energie podle stavu připojení a délky kabelu a omezuje uhlíkovou stopu vaší sítě. Pokud je počítač nebo síťové zařízení vypnuto, příslušný port konvenčního přepínače i nadále spotřebovává energii. Kromě toho 80 % obalového materiálu lze recyklovat.

Vysoká výkonnost

Všech 16 portů je Gigabit RJ-45 ports. Tyto mohou poskytnout rychlý přenos souborů a také být kompatibilní s 10 Mbps a 100 Mbps Ethernet zařízeními. Díky neblokující přepínající stavbě, dokáže SG1016 filtrovat pakety plnou síťovou rychlostí pro maximální propustnost. S 10 kB Jumbo framem se výrazně zlepší výkon převodu velkých souborů. Je to ideální volba pro aktualizaci vaší sítě na Gigabit a zároveň chrání vaše předchozí investice správně.

Jednoduchý na používání

Automatické vlastnosti tohoto gigabitového switch dělají instalaci zcela jednoduchou. Není nutná žádná složitá konfigurace. Auto MDI/MDI-X odstraňuje nutnost křížených kabelů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Prenosová rýchlosť 1000 Mbps
Typ switche stolní
Funkce switche VLAN, Flow control
Počet RJ-45 16

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TP-Link TL-SG1016DE 16-Port Gbit

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi