TP-LINK TL-SF1016DS 16-port

859 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 8,59 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

16 portový Switch TP-LINK TL-SF1016DS je výkonný a snadno ovladatelný. Má možnost upgradování staré sítě na síť s rychlostí až 1000 Mbit / sekundu. Všechny porty podporují funkci Auto MDI / MDIX. Switch šetří životní prostředí a spotřebu energie. Zařízení vhodně přizpůsobuje rychlost podle kompatibility a pro co nejvhodnější optimální výkon. Zobrazit celý popis

Popis produktu

16 portový switch TL-SF1016DS

  • 16 port 10/100 Mbit / s RJ45
  • Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI / MDIX Standardní 13 ''
  • ocelové pouzdro

Switch TL-SF1016DS Fast Ethernet představuje výkonnou, cenově dostupnou, snadno použitelnou, bezproblémovou a standardní možnost upgradování staré sítě na síť s rychlostí 1 000 Mbit / s. Všech 16 portů podporuje funkci Auto MDI / MDIX, díky které se nemusíte starat o příslušný typ kabelu - stačí zapojit a používat. Navíc s inovativní technologií úspory energie dokáže zařízení TL-SF1016DS snížit spotřebu energie až o 25% *; 80% obalového materiálu lze recyklovat. To vše z tohoto zařízení činí ekologické řešení pro vaši firemní síť.

Tento switch TL-SF1016DS Fast Ethernet nové generace je vybaven nejnovějšími technologiemi pro úsporu energie, které výrazně rozšiřují kapacitu vaší sítě při mnohem nižší spotřebě energie. Automaticky upravuje spotřebu energie podle stavu připojení a délky kabelu a zmenšuje tak karbonovou stopu vaší sítě. Zařízení vyhovuje směrnici RoHS, která zakazuje používání některých nebezpečných materiálů. Navíc až 80% obalového materiálu lze recyklovat.

Vysoký výkon

Kovové pouzdro umožňující montáž do racku, ve spojení s bezpečným certifikovaným interním napájecím zdrojem dělá ze switche velmi robustní řešení za velmi přijatelnou cenu pro připojení až 16 uživatelů. S využitím neblokované přepínací architektury zařízení TL-SF1016DS předává a filtruje pakety plnou kabelovou rychlostí a zajišťuje tak maximální propustnost. Řízení toku IEEE 802.3x pro plně duplexní režim a Backpressure pro poloduplexní režim zmírňují neprůchodnost sítě a zajišťují spolehlivý provoz zařízení TL-SF1016DS.

Snadná obsluha

Automatické funkce zajišťují bezproblémovou instalaci (Plug and Play) tohoto switche Fast Ethernet. Nevyžaduje žádnou konfiguraci. Funkce Auto MDI / MDIX eliminuje potřebu křížených kabelů. Funkce automatického vyjednávání na každém portu snímá rychlost připojení síťového zařízení (10, 100 nebo 1 000 Mbit / s) a inteligentně ji přizpůsobuje podle kompatibility a pro optimální výkon.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Prenosová rýchlosť 100 Mbps
  • Typ switche stolní
  • Funkce switche Flow control
  • Počet RJ-45 16

Další vlastnosti

Značka: Tplink

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 294 mm
Výška: 44 mm
Hloubka: 180 mm

Přenos dat

Prenosová rýchlosť: 100 Mbps
Max. přenosová rychlost: 100 Mbit

Funkce

Typ switche: stolní
Funkce switche: Flow control

Konektivita

Počet RJ-45: 16

Další parametry

Typ produktu: Switch

Ostatní

Kód produktu: TL-SF1016DS

Všechny parametry

Recenze TP-LINK TL-SF1016DS 16-port

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TP-LINK TL-SF1016DS 16-port