TP-Link TL-SF1016DS 16-port

Popis produktu

16 portový switch TP-Link TL-SF1016DS je výkonný a snadno ovladatelný. Má možnost upgradování staré sítě na síť s rychlostí až 1 000 Mbit/s. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch šetří životní prostředí a spotřebu energie. Zařízení vhodně přizpůsobuje rychlost podle kompatibility a pro co nejvhodnější optimální výkon.

16portový switch TL-SF1016DS

  • 16 port 10/100 Mbit/s RJ-45
  • Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX Standardní 13"
  • Ocelové pouzdro

Switch TL-SF1016DS Fast Ethernet představuje výkonnou, cenově dostupnou, snadno použitelnou, bezproblémovou a standardní možnost upgradování staré sítě na síť s rychlostí 1 000 Mbit/s. Všech 16 portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX, díky které se nemusíte starat o příslušný typ kabelu - stačí zapojit a používat. Navíc s inovativní technologií úspory energie dokáže zařízení TL-SF1016DS snížit spotřebu energie až o 25 %. 80 % obalového materiálu lze recyklovat. To vše z tohoto zařízení činí ekologické řešení pro vaši firemní síť.

Tento switch TL-SF1016DS Fast Ethernet nové generace je vybaven nejnovějšími technologiemi pro úsporu energie, které výrazně rozšiřují kapacitu vaší sítě při mnohem nižší spotřebě energie. Automaticky upravuje spotřebu energie podle stavu připojení a délky kabelu a zmenšuje tak karbonovou stopu vaší sítě. Zařízení vyhovuje směrnici RoHS, která zakazuje používání některých nebezpečných materiálů. Navíc až 80 % obalového materiálu lze recyklovat.

Vysoký výkon

Kovové pouzdro umožňující montáž do racku, ve spojení s bezpečným certifikovaným interním napájecím zdrojem dělá ze switche velmi robustní řešení za velmi přijatelnou cenu pro připojení až 16 uživatelů. S využitím neblokované přepínací architektury zařízení TL-SF1016DS předává a filtruje pakety plnou kabelovou rychlostí a zajišťuje tak maximální propustnost. Řízení toku IEEE 802.3x pro plně duplexní režim a Backpressure pro poloduplexní režim zmírňují neprůchodnost sítě a zajišťují spolehlivý provoz zařízení TL-SF1016DS.

Snadná obsluha

Automatické funkce zajišťují bezproblémovou instalaci (Plug & Play) tohoto switche Fast Ethernet. Nevyžaduje žádnou konfiguraci. Funkce Auto MDI/MDIX eliminuje potřebu křížených kabelů. Funkce automatického vyjednávání na každém portu snímá rychlost připojení síťového zařízení (10, 100 nebo 1 000 Mbit/s) a inteligentně ji přizpůsobuje podle kompatibility a pro optimální výkon.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Prenosová rýchlosť 100 Mbps
Typ switche stolní
Funkce switche Flow control
Počet RJ-45 16

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TP-Link TL-SF1016DS 16-port

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi