TP-Link TL-PA7010PKIT AV1000 2x powerline

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 179,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Přechodová powerline startovací sada TP-Link TL-PA7010PKIT se skladá ze dvou samostatných jednotek v bílé barvě. Ty vytvoří lokální síť s použitím běžných elektrických rozvodů. Technologie HomePlug AV2 nabízí přenos dat s rychlostí 1000 Mbit/s. Ten je zabezpečen 128-bitovým AES šifrováním. Každý adaptér disponuje jedním LAN portem a integrovanou elektrickou zásuvkou. Jednotky jsou vybaveny patentovaným šetřícím režimem, který se automaticky aktivuje během nečinnosti a vy tak ušetříte až 85% energie. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

TP-Link TL-PA8010PKIT 1200MB (2ks)

IP TV zdarma až na 3 měsíce

TP-Link TL-PA8010PKIT 1200MB (2ks)

Powerline startovací sada TP-Link TL-PA8010P KIT zajistí u Vás doma, ale i v práci opravdu ohromný výkon i vysokorychlostní připojení. S rychlostí až 1200 Mbit za sekundu hravě vystačí na všechny…

  • Přenosová rychlost: 1200 Mbps
  • LAN: 1

Zobrazit produkt

Popis produktu

Rychlá instalace

Instalace sady je jednoduchá a rychlá. Stačí zasunout adaptér do elektrické zásuvky a připojit pomocí ethernetového kabelu k routeru. Druhý adaptér následně zasunete také do zásuvky a připojíte k němu zařízení podporující připojení prostřednictvím Ethernet. Výhodou je přítomnost technologie Plug-and-Play, která zabezpečí instalaci bez nutnosti ovladačů. Praktická konstrukce zahrnuje inovativní režim úspory energie, který automaticky přepne zařízení během nečinnosti do režimu "Úspora", a tím sníží spotřebu až o 85%.

Vysokorychlostní přenos dat

Powerline startovací sada TP-Link TL-PA7010PKIT disponuje vyspělou technologií HomePlug AV2, díky které poskytne vysokorychlostní přenos dat s rychlostí až 1000 Mb/s. Představuje tak ideální řešení pro rozšíření připojení a práci s aplikacemi, které jsou náročné na šířku pásma. Umožní vám bezproblémový streaming videí v rozlišení až 4K, hraní online her či přenos objemných souborů. Oba adaptéry mají LAN port. Do sítě můžete pomocí ethernetového kabelu připojit televizor, herní konzoli, úložiště NAS či počítač.

O elektrickou zásuvku nepřijdete

Nebojte se ztráty elektrické zásuvky kvůli připojení startovací sady. Adaptéry jsou vybaveny průchozí napájecí zásuvkou, kterou lze využít jako klasickou elektrickou zásuvku a zapojovat do ní libovolné elektrické spotřebiče. Díky vestavěnému filtru šumu je adaptér schopen bránit elektrickému signálu, aby nežádoucím způsobem ovlivnil datový přenos.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Přenosová rychlost 1000 Mbps
  • LAN 1

Další vlastnosti

Značka: Tplink

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 126 mm
Výška: 42 mm
Délka: 70 mm

Konektivita

Rozhraní: LAN
Dosah: 300 m
LAN: 1

Funkce

Plug & Play: Ano

Přenos dat

Přenosová rychlost: 1000 Mbps

Další parametry

GLAN: Ano
Typ produktu: Powerline
Přechodná zásuvka: Ano

Ostatní

Kód produktu: TL-PA7010PKIT

Všechny parametry

Recenze TP-Link TL-PA7010PKIT AV1000 2x powerline

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TP-Link TL-PA7010PKIT AV1000 2x powerline