TP-Link Deco X20 2-pack


WiFi router, Přenosová rychlost 2,4 GHz: 574 Mbps, Přenosová rychlost 5 GHz: 1201 Mbps, Přenosová rychlost RJ-45: 1000 Mbps Mbps, WAN: 2. Více info

Počet jednotek v balení


Cena 4 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 45 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Wi-Fi mesh systém TP-Link Deco X20 se postará o bezproblémové celoplošné pokrytí bezdrátovou sítí Wi-Fi v domácnosti či firmě. Rychlý přenos Wi-Fi 6 poskytuje až do rychlosti 1 800 Mb/s - v 5GHz pásmu 1 201 Mbps a ve 2,4GHz pásmu 574 Mbps. Pomocí technologií OFDM a MU-MIMO čtyřnásobně zvyšuje kapacitu, čímž umožňuje současný přenos dat více zařízením. Dosahuje hladkého pokrytí jasným a silným signálem Wi-Fi. Extrémně nízká latence umožní hraní her a videochat bez prodlení. Šifrování WPA3 a TP-Link HomeCare TM poskytují přizpůsobené funkce, včetně rodičovské kontroly, antivirů a kvality služeb. Jednoduché nastavení a ovládání zajistí aplikace Deco. V balení se nacházejí 2 mesh zařízení.

Pokročilá Mesh síť Wi-Fi 6

S technologií Wi-Fi 6 je celá domácí síť Wi-Fi Deco navržena tak, aby pokryla obrovskou poptávku po zvýšeném pokrytí, rychlosti a celkové kapacitě. Získejte moderní síť Wi-Fi a užijte si síť budoucnosti, která se načte rychleji a poskytuje více možností připojení.

  • Vylepšené pokrytí celé domácnosti
  • Bezproblémový roaming
  • Připojení více než 150 zařízení
  • Vyšší rychlost prostřednictvím Wi-Fi 6
  • Skvěle snížené zpoždění

Bez mrtvých Wi-Fi zón

Díky jasnému a silnému signálu, vylepšenému technologií BSS Color a Beamforming, podporuje TP-Link Deco X20 široké pokrytí celé domácnosti s Wi-Fi plochou až 370 m2 při použití obou zařízení. Bezdrátové připojení a Ethernet port spolupracují na připojení jednotek Deco, čímž zajišťují ještě rychleji síťové rychlosti a skutečně bezproblémového pokrytí.

Roaming bez problémů pro větší zážitky

TP-Link Mesh znamená, že jednotky Deco spolupracují na vytvoření jedné jednotné sítě. Váš telefon nebo tablet se automaticky připojí k nejrychlejšímu Deco, jak se pohybujete doma a vytváříte skutečně bezproblémový Wi-Fi zážitek. Díky podpoře Wi-Fi 6 si vychutnáte až 4× účinnější síť, do které připojíte více než 150 zařízení bez přetížení výkonu.

Wi-Fi 6

Tento standard přináší stabilní a pohotové připojení Wi-Fi, díky kterému si vychutnáte aktivní hraní her a plynulé videokonference, i když je připojeno více zařízení současně. Pracuje ve 2 pásmech, které přinášejí celkovou rychlost až do 1 800 Mbps. Rodiny si užijí pohlcující živé vysílání s bezvadnými videi a čistým zvukem bez ukládání do mezipaměti.

HomeCare systém

Přizpůsobte si svou domácí síť pomocí vylepšeného zabezpečení sadou vestavěných funkcí v systému TP-Link HomeCare. Ať už chráníte citlivá data nebo omezujete přístup dětí a hostů, HomeCare vám poskytuje nástroje potřebné k plné správě vaší sítě.

  • Propracovaná rodičovská kontrola blokuje nevhodný obsah a omezuje čas strávený online
  • Vestavěný Antivirus chrání všechna připojená zařízení ve vaší domácnosti před online hrozbami
  • Quality of Service v případě potřeby zvolí jinou prioritu zařízení a aplikace pro rychlejší výkon

Snadná správa

Nastavte svou bezdrátovou síť doma pomocí aplikace Deco. Můžete si prohlížet připojená zařízení, upřednostnit zařízení, nastavit síť pro hosty či kontrolovat děti. Prostřednictvím této aplikace dokážete i za pár minut spustit celý systém mesh. Spárujte zařízení TP-Link Deco X20 s Alexou pro ovládání hlasem pro pohodlnější život. Zařízení jsou kompatibilní i s ostatními modely Deco.

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Prenosová rýchlosť RJ-45 1000 Mbps Mbps

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TP-Link Deco X20 2-pack

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno