TP-Link Deco M9 Plus (3 ks)

12 699 Kč ? Ušetříte 6 % 11 999 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 119,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Wi-Fi mesh systém TP-Link Deco M9 Plus složený ze tří směrovačů vytváří jednotnou síť. Do bezdrátové sítě můžete připojit více než 100 zařízení. Každá jednotka disponuje 8 interními anténami a 2x Gigabit LAN portem. Mesh systém pracuje v 2,4 GHz i v 5 GHz pásmu. Podporuje Wi-Fi standardy IEEE 802.11b/g/n (2,4 GHz) a IEEE 802.11a/n/ac (5 GHz). Bezdrátový přenos dat je zabezpečen šifrováním WPA-PSK/WPA2-PSK. K dispozici máte sadu personalizovaných a bezpečnostních funkcí TP-Link HomeCare. O jednoduché nastavení a správu sítě se postará aplikace TP-Link Deco. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 6 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Rychlý přenos dat

Díky 8 interním anténám, kterými disponuje každá jednotka, si vychutnáte rychlé a stabilní připojení. TP-Link Deco M9 Plus využívá 5 GHz pásmo (867 Mb/s) i 2,4 GHz pásmo (400 Mb/s). K dispozici je také kabelové připojení pomocí Gigabit LAN portů.

Spolehlivé bezdrátové připojení

Se stále rostoucím počtem zařízení v našich domovech potřebujete síť, která dokáže čelit této výzvě. TP-Link Deco M9 Plus poskytne spolehlivé připojení pro více než sto zařízení. Navíc jednotlivé jednotky mezi sebou spolupracují a vytvářejí jednotnou síť, kterou můžete rozšiřovat pomocí kompatibilních směrovačů nebo extenderů.

Inteligentní centrum pro váš domov

Systém Deco M9 Plus funguje jako propojovací uzel pro všechna zařízení ve vaší chytré domácnosti. Na jedné platformě tak můžete upravovat nastavení a vytvářet vzájemné interakce a už si nemusíte pořizovat speciální rozbočovače.

Jednoduché nastavení sítě

Nastavení sítě je opravdu velmi jednoduché. Stačí když vyberete jednotky z krabice a jednu z nich připojíte přes kabel k modemu. Po nainstalování a spuštění aplikace TP-Link Deco už jen postupujte podle pokynů na obrazovce.

TP-Link HomeCare

TP-Link HomeCare poskytuje sadu personalizovaných a bezpečnostních funkcí. Zabezpečuje ochranu pro všechna zařízení ve vaší síti, k čemuž využívá denně aktualizovanou databázi hrozeb Trend Micro. Také disponuje rodičovskou kontrolou, ve které můžete omezit čas na internetu nebo blokovat nevhodný obsah pro jednotlivé členy domácnosti.

 

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi štandardy 802.11ax
  • Frekvence 2,4 GHz, 5 GHz
  • LAN 2

Další vlastnosti

Značka: Tplink
Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 6
Šifrování: WPA2-PSK, WPA-PSK
Funkce routru: MIMO, NAT (Network address translation), DMZ (demilitarizovaná zóna), Gigabit LAN, DNS (Domain Name System), UPnP (Universal Plug and Play), rodičovská kontrola, síť pro hosty, WPS (Wireless Provisioning Services)

Konektivita

Počet USB portů: 1
Wi-Fi štandardy: 802.11ax
LAN: 2
WAN: 1
WiFi-Band: Ano
VPN server: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 144 mm
Výška: 64 mm

Další parametry

Počet jednotek v balení: 3
Typ produktu: Mesh systém
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 400 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 867 Mbps
Prenosová rýchlosť RJ-45: 1000 Mbps

Ostatní

Kód produktu: DECO M9 PLUS(3-PACK)

Všechny parametry

Recenze TP-Link Deco M9 Plus (3 ks)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TP-Link Deco M9 Plus (3 ks)