TP-Link Archer VR400 černý


WiFi router, Přenosová rychlost 2,4 GHz: 300 Mbps, Přenosová rychlost 5 GHz: 867 Mbps, LAN 4 ×, WAN: 1, USB 1 ×. Více info


Cena 2 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 25 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Wi-Fi router TP-Link Archer VR400 představuje bezdrátový VDSL/ADSL modem a router s rychlostí přenosu až 1 200 Mbps. Poskytuje rychlé bezdrátové připojení na dvou pásmech Wi-Fi 5 GHz - 867 Mbps a 2,4 GHz - 300 Mbps. Je vybaven dvojicí pevných všesměrových antén s technologií Beamforming pro stabilní bezdrátové připojení a optimální pokrytí. Podporuje standardy VDSL2, ADSL2+, ADSL2, ADSL a také 3G/4G internetové služby po optickém nebo standardním kabelu. K dispozici má také podporu OneMesh, technologii MU-MIMO a ovládání přes aplikaci Tether. Pro připojení disponuje 3× Gigabit RJ-45 LAN, 1× Gigabit RJ-45 WAN, 1× RJ-11 a 1× USB 2.0.

Super rychlé Wi-Fi až 1,2 Gb/s

TP-Link Archer VR400 odemkne plný potenciál vašeho internetového připojení tím, že poskytuje kombinované dvoupásmové rychlosti Wi-Fi až 1,2 Gb/s, včetně 867 Mb/s v pásmu 5 GHz a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz, čímž eliminuje zpoždění a ukládání do mezipaměti z vašich online aktivit. Dvě vyhrazené sítě Wi-Fi podporují více zařízení, snižují bezdrátové rušení a vytvářejí stabilní připojení.

Vysokorychlostní VDSL modem s routerem

Pokročilá technologie VDSL2 umožňuje TP-Link Archer VR400 poskytovat působivé širokopásmové rychlosti VDSL až 100 Mb/s - téměř 4× rychlejší než ADSL2+. TP-Link Archer VR400 slouží jako DSL modem a bezdrátový router, kombinující dvě zařízení do jednoho. Integrovaný port DSL podporuje všechna standardní připojení DSL, včetně VDSL2, ADSL2+, ADSL2 a ADSL.

Univerzální zálohovací připojení

S více porty vám TP-Link Archer VR400 nabízí řadu možností pro připojení k internetu. Jako záloha umožňuje port LAN/WAN router přijímat připojení z kabelových a vláknových modemů přes ethernetový kabel. Port USB navíc podporuje připojení přes 3G/4G adaptér.

Vytvořte Wi-Fi flexibilně v celé domácnosti

OneMesh™ je jednoduchý způsob, jak vytvořit síť Mesh s jediným názvem Wi-Fi pro bezproblémové pokrytí celého domova. Stačí připojit extender řady OneMesh™ k routeru OneMesh™. Žádné další vyhledávání kolem pro stabilní připojení.

  • Wi-Fi Dead-Zone Killer - Odstraňte oblasti se slabým signálem s pokrytím Wi-Fi pro celý dům
  • Inteligentní roaming - Nepřerušované streamování při pohybu po domácnosti
  • Jeden název Wi-Fi - Už žádné přepínání názvů sítí Wi-Fi
  • Sjednocená správa - Spravujte celou domácí Wi-Fi zprávu centrálního uzlu přes aplikaci Tether nebo webové uživatelské rozhraní

Vynikající rozsah a stabilita

Dvě vysoce výkonné externí antény pomáhají TP-Link Archer VR400 vytvořit rozsáhlou domácí síť. Pokročilá technologie Beamforming automaticky lokalizuje bezdrátová zařízení a vytváří vysoce účinná bezdrátová připojení.

MU-MIMO pro vyšší účinnost

Technologie MU-MIMO obsluhuje několik zařízení najednou, čímž zkracuje čas čekání, zvyšuje propustnost Wi-Fi pro každé zařízení a zvyšuje účinnost každého toku.

Bleskurychlý kabelový výkon

Gigabitové ethernetové porty routeru fungují 10× rychleji než standardní Ethernet, aby pomohly vašim kabelovým zařízením dosáhnout špičkového výkonu. Plné gigabitové porty poskytují rychlé a spolehlivé kabelové připojení k počítačům, televizorům a herním konzolím.

Snadné nastavení a používání

Nastavte TP-Link Archer VR400 v několika minutách díky intuitivnímu webovému rozhraní a výkonné aplikaci Tether. Tether také umožňuje spravovat síťová nastavení z libovolného zařízení Android nebo iOS, včetně rodičovské kontroly a sítě pro hosty.

 

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

LAN 4

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TP-Link Archer VR400 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno