TP-Link Archer VR2100

Bezdrátový VDSL/ADSL router/modem TP-Link Archer VR2100 v černé barvě je vhodný pro domácnosti, které vyžadují vysokou rychlost přenosu dat. Pracuje na dvou pásmech s rychlostí 300 Mb/s (2,4 GHz) a 1733 Mb/s (5GHz) čím je ideální pro online hraní her, vysílání živého videa v HD rozlišení nebo stahování velkých souborů. Disponuje 3 odnímatelnými anténami pro stabilní bezdrátové připojení a pokrytí a technologií 4x MU-MIMO. Router je kompatibilní s připojením přes DSL, optický nebo metalický kabel nebo přes 3G/4G modem. Technologie Beamforming se postará o dosah a výkon bezdrátového signálu v pásmu 5 GHz. Zařízení lze ovládat a nastavovat prostřednictvím aplikace Tether a tlačítek. Podporuje VPN server. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Super rychlé bezdrátové připojení

Modem a router v jednom TP-Link Archer VR2100 představuje zařízení s vysokou rychlostí a spolehlivou stabilitou připojení k internetu. Nabízí kombinovanou rychlost Wi-Fi připojení ve dvou pásmech až 2,1 Gb/s. Knektivitu tvoří 2,4 GHz pásmo s 300 Mb/s rychlostí a 5 GHz pásmo s 1733 Mb/s rychlostí přenosu. Při práci zajistí rychlejší odezvu a načítání obsahu. Dvě samostatné sítě zajistí připojení a obsluhu více zařízení najednou a snižují rušení, čímž připojení bude stabilnější.

Širokopásmové Super VDSL

Bezdrátový router TP-Link Archer VR2100 je vybaven propracovanou technologií Super VDSL, která poskytuje ohromující rychlost přenosu dat přes širokopásmové připojení VDSL až 350 Mb/s. TP-Link Archer VR2100 slouží jako ADSL modem a bezdrátový router. Kombinuje dvě zařízení v jednom. Vestavěný port pro připojení DSL signálu podporuje všechny standardy DSL včetně VDSL2, ADSL2 +, ADSL2 a ADSL. Užijte si super rychlé širokopásmové připojení VDSL.

Všestranná konektivita

Zařízení TP-Link Archer VR2100 má k dispozici více vstupů, čímž nabízí celou řadu možností jak se připojit ke internetu. Jako jedno záložní řešení můžete využít port Ethernet WAN, který umožňuje routeru přijímat připojení z kabelových a optických modemů přes síťový kabel Ethernet. Rozhraní USB podporuje připojení internetu přes síť 3G/4G. Gigabitový ethernetový port routeru zajistí špičkový výkon pro zařízení připojená kabelem. Díky portu USB 3.0 můžete připojit datové úložiště a sdílet soubory po síti.

Snadné nastavení a používání

Modem a router TP-Link Archer VR2100 dokážete nastavit během několika minut přes intuitivní webové rozhraní a mobilní aplikace Tether. Spravovat nastavení vaší sítě z jakéhokoli zařízení s operačním systémem Andorid nebo iOS. Po ruce budete mít rodičovskou kontrolu, sdílení médií, síť pro hosty, VPN server a další šikovné funkce. Zařízení umí automaticky aktualizovat svůj firmware, čímž dokáže předcházet novým hrozbám v síti.

 

 

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi štandardy 802.11 a/b/g/n/ac
  • Frekvence 2,4 GHz, 5 GHz
  • LAN 3
  • Typ modemu DSL

Další vlastnosti

Značka: Tplink
Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 3
Šifrování: WPA-PSK, Mix WPA2/WPA
Funkce routru: Virtual server, podpora 3G / 4G, Filtr MAC adres, WPS (Wireless Provisioning Services)

Konektivita

Počet USB portů: 1
Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac
LAN: 3
WAN: 1
WiFi-Band: Ano
VPN server: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 216 mm
Výška: 37 mm
Délka: 164 mm
Hmotnosť: 328 g

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 10, MAC OS X

Anténa

Zisk antény: 3 dBi

Další parametry

Typ modemu: DSL
Počet jednotek v balení: 1
Typ produktu: Router, Modem
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 300 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 1733 Mbps

Ostatní

Kód produktu: ARCHER VR2100

Všechny parametry

Recenze TP-Link Archer VR2100

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TP-Link Archer VR2100