TP-LINK Archer C5400X Wi-Fi router


WiFi router, Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz, Šifrování: WEP, WPA-PSK, Přenosová rychlost 2,4 GHz: 1000 Mbps, Přenosová rychlost 5 GHz: 2167 Mbps, LAN 8 ×, WAN: 1, USB 2 ×. Více info


Cena 10 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 106 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

TP-LINK Archer C5400X je výkonný třípásmový Wi-Fi router, který zajistí ve vaší domácnosti nebo v herním doupěti stabilní a velmi rychlou Wi-Fi síť. Vybavený je čtyřjádrovým procesorem, třemi koprocesory a 1GB operační paměti. TP-LINK Archer C5400X podporuje všechny běžné bezdrátové Wi-Fi standardy včetně 802.11ac a také 802.3ab. Výhodou je podpora 2,4GHz pásma s rychlostí až 1000 Mbps a dvou různých 5Gbps pásem s rychlostí 2 167 Gbps. Dále nechybí celkem 8 externích odpojitelných antén. Portová výbava čítá 8× Gbit LAN, 1× Gbit WAN a 2× USB 3.0. Router dále disponuje funkcemi MU-MIMO, Airtime Fairness a také LAN Agregation. S routerem dostanete navíc bezpečnostní balík Home Care.

Vynikající výkon

TP-LINK Archer C5400X je vybaven výkonnými komponenty, které jsou připraveny udržet krok s vysokými nároky vašeho herního počítače a zároveň udrží stabilní chod Wi-Fi i LAN sítě pro všechna ostatní zařízení. Srdcem routeru je výkonný čtyřjádrový procesor s 64bitovou architekturou. Jádra procesoru jsou taktována na 1,8 GHz. S procesorem spolupracují další tři koprocesory a operační paměť RAM s kapacitou 1 GB. Takto vysoký výkon se postará o stabilní chod, ať už bezdrátové nebo drátové sítě s minimální odezvou a vysokou přenosovou rychlostí.

Vynikající rychlost a minimální odezva během hraní

Výhodou výkonného herního routeru TP-LINK Archer C5400X je také podpora tří pásem bezdrátového připojení. Najednou je možné provozovat 2,4 GHz pásmo s maximální rychlostí 1000 Mbps a dvě různá 5GHz pásma s rychlostí až 2 167 Mbps. Kterékoliv z těchto pásem si můžete vyčlenit přímo na online hry, abyste dosáhli stabilního připojení s nízkou odezvou a bez přerušovaní. Toto nastavení můžete také nechat plně v režii routeru díky funkci Smart Connect. Díky ní bude router stále přiřazovat nejlepší možné pásmo ke každému zařízení. Díky tomu se budete moci těšit z perfektního síťového výkonu na každém připojeném zařízení.

MU-MIMO a Airtime Fairness

Router TP-LINK Archer C5400X využívá technologie MU-MIMO a Airtime Fairness, které zajišťují stabilní Wi-Fi streaming pro více zařízení. Technologie MU-MIMO zajišťuje až 3× vyšší rychlost, efektivitu a kapacitu. Oproti starší verzi SU-MIMO dokáže MU-MIMO najednou zajistit připojení a datový tok pro více zařízení. U předchozí generace zvládl router v jednom čase pracovat pouze pro jedno zařízení. Kombinací MU-MIMO a Airtime Fairness dokáže router na základě sofistikovaných algoritmů a přesného měření zajistit distribuci Wi-Fi streamů každému zařízení tak, aby nedocházelo ke zpožďování a tím navyšování odezvy v případě hraní online her nebo sledování videí. Další skvělou funkcí je inteligentní přiřazování priorit pro datové přenosy. V případě rozpoznání online hraní přidá router tomuto přenosu maximální prioritu, aby se maximálně eliminovalo zpoždění pro skvěle plynulé hraní.

RangeBoost a zrychlený datový přenos

Díky přítomnosti osmi odnímatelných antén a vysokému vysílacímu výkonu disponuje router TP-LINK Archer C5400X také skvělým dosahem. Dosah si můžete ještě navýšit díky funkci RageBoost, která se postará o to, abyste měli všude ve svém domě dostupné kvalitní připojení pro nová i starší zařízení. Router je dále vybavený celkem osmi LAN porty, které vám umožní velmi rychlé připojení na vašich počítačích, chytrých televizích, NAS systémech a dalších zařízení, která vyžadují kabelové připojení. Právě pro připojení NAS systémů oceníte možnost zrychlení datového přenosu pro dva LAN porty z 1 Gbps na 2 Gbps. V případě zkombinování LAN a WAN portů můžete připojit kompatibilní modem DOCSIS 3.1, čímž můžete získat velmi rychlé internetové připojení.

Home Care

Home Care zajistí kvalitní ochranu před škodlivými hrozbami, které na vás neustále číhají při stahování nebo sdílení souborů. Tento bezpečnostní balík obsahuje výkonnou antivirovou ochranu, která ochrání všechna vaše zařízení. Svá data můžete zabezpečit také pomocí VPN. Pomocí softwaru OpenVPN si můžete vytvořit virtuální síť s PPTP. Díky funkci VPN Acceleration bude takto zabezpečená síť pracovat až 5× rychleji.

 

 

 

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvence 5 GHz, 2,4 GHz
LAN 8
WAN 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TP-LINK Archer C5400X Wi-Fi router

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi