TP-LINK Archer C5400X

11 990 Kč ? Ušetříte 12 % 10 590 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 105,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

TP-LINK Archer C5400X je výkonný třípásmový WiFi router, který zajistí ve vaší domácnosti nebo herním doupěti stabilní a velmi rychlou WiFi síť. Vybavený je čtyřjádrovým procesorem, třemi koprocesory a 1 GB operační paměti. TP-LINK Archer C5400X podporuje všechny běžné bezdrátové WiFi standardy včetně 802.11ac a také 802.3ab. Výhodou je podpora 2,4 GHz pásma s rychlostí až 1000 Mbps a dvou různých 5 Gbps pásem s rychlostí 2167 Gbps. Dále nechybí celkem 8 externích odpojitelných antén. Portová výbava čítá 8x Gbit LAN, 1x Gbit WAN a 2x USB 3.0. Router dále disponuje funkcemi MU-MIMO, Airtime Fairness a také LAN Agregation. S routerem dostanete navíc bezpečnostní balík Home Care. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 12 %

Popis produktu

Vynikající výkon

TP-LINK Archer C5400X je vybavený výkonnými komponentami, které jsou připravené udržet krok s vysokými nároky vašeho herního počítače a zároveň udrží stabilní chod WiFi i LAN sítě pro všechna ostatní zařízení. Srdcem routeru je výkonný čtyřjádrový procesor s 64bitovou architekturou. Jádra procesoru jsou taktována na 1,8 GHz. S procesorem spolupracují další tři koprocesory a operační paměť RAM s kapacitou 1 GB. Takto vysoký výkon se postará o stabilní chod ať už bezdrátové nebo drátové sítě s minimální odezvou a vysokou přenosovou rychlostí.

Vynikající rychlost a minimální odezva během hraní

Výhodou výkonného herního routeru TP-LINK Archer C5400X je také podpora tří pásem bezdrátového připojení. Na jednou je možné provozovat 2,4 GHz pásmo s maximální rychlostí 1000 Mbps a dvě různá 5 GHz pásma s rychlostí až 2167 Mbps. Kterékoliv z těchto pásem si můžete vyčlenit přímo na online hry, abyste dosáhli stabilního připojení s nízkou odezvou a bez přerušovaní. Toto nastavení můžete také nechat plně v režii routeru díky funkci Smart Connect. Díky ní bude router stále přiřazovat nejlepší možné pásmo ke každému zařízení. Díky tomu se budete moci těšit z perfektního síťového výkonu na každém připojeném zařízení.

MU-MIMO a Airtime Fairness

Router TP-LINK Archer C5400X využívá technologie MU-MIMO a Airtime Fairness, které zajišťují stabilní WiFi streaming pro více zařízení. Technologie MU-MIMO zajišťuje až 3x vyšší rychlost, efektivitu a kapacitu. Oproti starší verzi SU-MIMO dokáže MU-MIMO najednou zajistit připojení a datový tok pro více zařízení. U předchozí generace zvládl router v jednom čase pracovat pouze pro jedno zařízení. Kombinací MU-MIMO a Airtime Fairness dokáže router na základě sofistikovaných algoritmů a přesnému měření zajistit distribuci WiFi streamů každému zařízení tak, aby nedocházelo ke zpožďování a tím navyšování odezvy v případě hraní online her nebo sledování videí. Další skvělou funkcí je inteligentní přiřazování priorit pro datové přenosy. V případě rozpoznání online hraní přidá router tomuto přenosu maximální prioritu, aby se maximálně eliminovalo zpoždění pro skvěle plynulé hraní.

RangeBoost a zrychlený datový přenos

Díky přítomnosti osmi odnímatelných antén a vysokému vysílacímu výkonu disponuje router TP-LINK Archer C5400X také skvělým dosahem. Dosah si můžete ještě navíšit díky funkci RageBoost, které se postará o to, abyste měli všude ve svém domě dostupné kvalitní připojení pro nová i starší zařízení. Router je dále vybavený celkem osmi LAN porty, které vám umožní velmi rychlé připojení na vašich počítačích, chytrých televizích, NAS systémech a dalších zařízení, které vyžadují kabelové připojení. Právě pro připojení NAS systémů oceníte možnost zrychlení datového přenosu pro dva LAN porty z 1 Gbps na 2 Gbps. V případě zkombinování LAN a WAN portů můžete připojit kompatibilní modem DOCSIS 3.1, čímž můžete získat velmi rychlé internetové připojení.

Home Care

Home Care vám zajistí kvalitní ochranu před škodlivými hrozbami, které na vás neustále číhají při stahování nebo sdílení souborů. Tento bezpečnostní balík obsahuje výkonnou antivirovou ochranu, která ochrání všechna vaše zařízení. Svá data můžete zabezpečit také pomocí VPN. Pomocí softwaru OpenVPN si můžete vytvořit virtuální síť s PPTP. Díky funkci VPN Acceleration bude takto zabezpečená síť pracovat až 5x rychleji.

 

 

 

 

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi štandardy 802.11ac, 802.11 a/b/g/n
  • Frekvence 2,4 GHz, 5 GHz
  • LAN 8

Další vlastnosti

Značka: Tplink
Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 8
Šifrování: WEP, WPA-PSK
Funkce routru: MIMO, Gigabit LAN, Filtr MAC adres

Konektivita

Počet USB portů: 2
Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
LAN: 8
WAN: 1
WiFi-Band: Ano
VPN server: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 288 mm
Výška: 184 mm
Délka: 288 mm
Hmotnosť: 1200 g

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 10

Anténa

Zisk antény: 30 dBi

Další parametry

Typ produktu: Router
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 1000 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 2167 Mbps

Ostatní

Kód produktu: ARCHER C5400X

Všechny parametry

Recenze TP-LINK Archer C5400X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TP-LINK Archer C5400X